1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ustawienie sterowania - kierownica.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez qbala, Styczeń 1, 2014.

1. qbala

qbala Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam kierownice esperanza eg104 ESPERANZA KIEROWNICA HIGH OCTANE XBOX EDITION

Postanowiłem sprawdzić jak działa pod xbox 360 ;) Da się grać, ale klawisze są jakby poprzestawiane. Da się poustawiać funkcje tych klawiszy? Pedały działają dobrze, ale te klawisze trójkąt, kólko, X, kwadrat nie działają tak jak Y,B,A,X :D
    za A odpowiada kółko
    za B odpowiada trójkąt
    za X ospowiada to od zmiany biegów :D
    reszty jeszcze nie ustaliłem...

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Sprawdź w ustawieniach gry czy czasem nie można zmienić ustawień.

Dziwne jest to, że jakoś działa. Myślałem, że do X'a można grać bez problemu tylko na oryginalnej m$ albo DriveFX.

4. qbala

qbala Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kolega też mi mówił, że kierownica zwykła mi nie zadziała, ale jakoś z tą dołączoną przejściówką poszło.

Chodziło mi bardziej o ustawienie takie ogólne, że w FSD menu też mi bedzie działało. Tak z góry jakby ustawione, że już na wszystkie gry.
    Bo jednak trochę nawet problem po menu skakać FSD jak A jest w miejscu B :D

5. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    To raczej nie da się tak zmienić. 3 rozwiązania
    1. Używaj pada w FSD.
    2. Kup kierownicę kompatybilną w 100% z X'em - Oryginalna M$ lub Logitech DriveFX.
    3. Na każdy przycisk naklej sobie naklejkę z literką np. na to niby "B" naklej "A" i będziesz wiedział :D

6. qbala

qbala Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie o takie rozwiązania chodziło :) Marny humor.

A jak gra nie ma swoich ustawień? Żeby biegi ustawić na swoim miejscu itd. ? Może ktoś inny ma jakieś rozwiązania lepsze?

7. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    najlepszym rozwiazaniem było by kupno kierownicy na licencji M$ przystosowanej do x360 :p koledzy dobrze prawia innych opcji poza tymi co napisali nie ma poza kupnem oficjalnej kiery :p

8. grochu41

grochu41 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Czerwona Woda
    Kup Mad-Catz RC2 i po problemie.

9. Nunus

Nunus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kupiłem ta kierownicę Esperanza dla dzieciaka, bo tania, a przy okazji sam sobie pojeżdżę i... TRAGEDIA!!!
    Takiego G... juz dawno nie widziałem! Pod PC działa jeszcze znośnie, ale przy XBOXie masakra!!!
    ZERO realizmu w kierowaniu. Pomijając te bezsensownie poprzestawiane guziki, do których można się jakoś przyzwyczaić, ale krecenie kierownicą to masakra!
    Aby gra dała jakiś odzew, trzeba ją przekręcić o jakieś 30 stopni lewo czy prawo, a jak już załapie skręcanie, to bardzo krótki jest kąt wychylenia, aby osiągnąć max skrętu w grze. Słowem kręcąc lewo-prawo długo nic się nie dzieje, a jak już zacznie skręcać samochodem, to wystarczy minimaly ruch, żeby koła były skręcone na maxa.
    Wchodzisz w poślizg, chcesz skontrować i ... ****... jesteś na bandzie po drugiej stronie...
    Do tego w żadnej grze, bez kombinowania, nie działa zmiana biegów z manetek.
    Słowem, mam taką kierownicę "nówkę" do sprzedania, tanio! :nevreness:

10. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    chciałęś kierę do xboxa za free niemal, to teraz masz kłopocik. a było tu zajrzeć przed kupnem, i zapytać o te goowna esperanza.
    przynajmniej byś zaoszczędził kasy, ew. dołożył, i kupił coś porządnego, co działa. ;)

11. pike

pike Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    U mnie jedna leży i się kurzy. Chcesz wymienić na oryginalną microsoft v2? Stan bardzo dobry nawet pudło mam.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum