1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ustawienie wentylatora

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sito76, Lipiec 21, 2014.

1. sito76

sito76 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam.mam xboxa 360 slim 250gb z rgh,płya trinity.w ustawieniach dsl ustawiłem tak cpu 70 gpu 67 edram 67 cpu prędkośc wentylatora 40 i tu nie wiem czy mam dobrze ustawiony wentylator.czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć czy ta prędkośc wentylatora jest dobra i te cpu,gpu,edram też.w fsd wentylator mam ustawiony na auto myśle że dobrze bo większośc na forum tak poleca.rozchodzi mi sie tylko o ustawienie tego wentylatora w dsl no i czy mam dobrze te cpu,gpu,edram dobrze ustawione.po 40 minutach jak mam załaczoną konsole oczywiście bez grania to cpu jest 58,7 gpu 55,4 edram 51,2 mobo inaczej case 39,0.z góry dziękuje za pomoc.

Wczytywanie...

Poleć forum