1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ustawka na najtrudniejszy achievement w Top Spin 4

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Tommy XV, Lipiec 22, 2011.

1. Tommy XV

Tommy XV Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    Tracę już cierpliwość do gry online z samymi napakowanymi 20 levelami, więc chciałbym zorganizować ustawkę na osiągnięcie Always Better The First Time, czyli zwycięstwo wielkiego szlema online.

Osiągnięcie da się wykonać raz w tygodniu, przez 24 godziny od 02:00 każdego poniedziałku, bowiem tylko wtedy w trybie World Tour występuje losowy wielki szlem.

Ustawka jest spokojnie wykonalna i wcale nie wydaje mi się czasochłonna. Potrzebnych mi jest czterech graczy, by łącznie ze mną było nas pięciu. Po każdej porażce gracz musi usunąć swojego zawodnika z trybu World Tour i stworzyć nowego, dzięki czemu nie będzie musiał czekać na kolejny wielki szlem przez tydzień. Łatwiej wykonać ustawkę grając kobietami, bo tam serwery są dużo mniej oblegane i szybciej można się odnaleźć.

Plan ustawki wygląda tak:

1/8 finału (jeden z graczy wyłącznie przegrywa z pozostałymi):

1. Gracz 1 vs Gracz 2
    Awans: Gracz 1

2. Gracz 2 vs Gracz 3
    Awans: Gracz 3

3. Gracz 2 vs Gracz 4
    Awans: Gracz 4

4. Gracz 2 vs Gracz 5
    Awans: Gracz 5

W kolejnej rundzie są gracze 1, 3, 4 oraz 5.

1/4 finału (kolejny jeden gracz musi przegrywać):

1. Gracz 1 vs Gracz 3

2. Gracz 3 vs Gracz 4
    Awans: Gracz 4

3. Gracz 3 vs Gracz 5

W półfinale są gracze 1, 4, 5.

1/2 finału:

1. Gracz 1 vs Gracz 4

2. Gracz 4 vs Gracz 5

Finał:

1. Gracz 1 vs Gracz 5
    Zwycięstwo: Gracz 1, osiągnięcie odblokowane przez pierwszego z graczy.

Dla zaliczenia jednego osiągnięcia potrzeba więc rozegrać 10 spotkań, których nie trzeba dogrywać do końca (wystarczy, że jeden z zawodników wyjdzie z gry, drugi automatycznie awansuje dalej, nie wiem jak z finałem). Jedynym problemem może być tu znalezienie się w jednej grze we wcześniejszych rundach lub wylosowanie kogoś spoza ustawki w wyższej fazie rozgrywki. Nie jest to jednak aż tak wielka strata czasu i spokojnie można wykonać ustawkę dla któregoś z graczy od nowa.

Czekam na chętnych

Wczytywanie...

Poleć forum