1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ustawka na turnieje FUNDAY

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez miedzianek, Lipiec 19, 2009.

1. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    Siemka wszystkim

A wiec sprawa wyglada tak-beda turnieje na xfunday i szukam ekipy do gow2 oraz ghwt

zglaszac sie w temacie kto bedzie i podac nicki,ewentualnie na pw numer komy zeby mozna bylo na miejscu sie znalezc

w gow2 mam 51 rank 1.0 kills/deaths,gh3 na expercie kace juz 7 tier wiec raczej nie jestem zly:)

Nie wiem jak wyglada sprawa z gow2,jakie beda tryby,dlatego jak cos narazie zapisuje na skrzydlowego(moj ulubiony tryb;D)

Aha-w przypadku GHWT oczywiscie kazdy deklaruje instrument na jakim chcialby grac-ale nie moze grac na nim zle albo wogle nie umiec

GoW2:
    1)miedzianek
    2)

GHWT:
    1)miedzianek(gitara/bas-wsio ryba,jedno i drugie na gitarce)
    2)(gitara/bas)
    3)(vocal)
    4)(perkusja)

Wczytywanie...

Poleć forum