1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Usunąłem plik z FLASH, nie działa przycisk guide

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez peja1920, Maj 5, 2014.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. peja1920

peja1920 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Białystok
    Witam , mam problem przez pomyłkę usunąłem plik z flash przez xexmenu (mam ten plik skopiowany) chodzi o huduiskin.xex (myślałem ze to plik skórka). Teraz kiedy naciskam przycisk guide FSD się zawiesza, kiedy włączam grę i przychodzi do wyboru dysku do zapisu restartuje sie fsd. Ktoś wie jak to teraz z powrotem tam wrzucić ?. Próbowałem przez menadżer ale "akcja nie ukończona". Jakieś pomysły ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Wgraj na nowo wygenerowany nand. Jeżeli nie masz takowego od osoby która ci przerabiała konsolę, to musisz przed tą akcja odczytać nand i cpu key z xella.

4. peja1920

peja1920 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Białystok
    Rgh mam od tygodnia więc powiedz mi w prostych słowach jak mam to zrobić ?. I co mi będzie do tego potrzebne ?.

5. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    1. zrzut nandflash od osoby przerabiającej : nandflash.bin lub updflash.bin
    2. cpu_key od osoby przerabiającej (cpukey.txt)
    3. opcjonalnie : program jrunner
    4. pendrive sformatowany pod fat32

Jeżeli masz wszystkie pliki od osoby przerabiającej, to przy wykorzystaniu jrunnera możesz wygenerować najświeższy nand lub chociaż spradzić czy posiadany przez ciebie nand jest pod RGH czy pod RETAIL. Jeżeli nie masz, to musisz zczytać nandflash z konsoli i wygenerować na nowo pliki. Odezwij się na PRV (GG), to ci pomogę.

6. CozzY

CozzY Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    108
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Luboń
    Problem jest że skopiowaniem tyko tego pliku czy każdego innego też? Jeśli jest problem z managerem to może przez ftp się uda. Masz Xboksa podłączonego do sieci?

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

7. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.