1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Usuneło mi achievementy/siągnięcia , pomocy

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez MCDIRT, Marzec 13, 2012.

1. MCDIRT

MCDIRT Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam , gram sobie w call of duty 4 , na x-ie i jak skączyłem gre na veteranie , to patrze i mam tylko 200 g , a miałem 32000 g coś ... , moim znajomym którzy byli zalogowani gdzieś o godzinie 15 też usuneło , wtedy byłem podłaczony online , myslałem ze to przez to ze jade na piratach , ale inni co mają orginały to tez im sie usuneły osiągniecia
    Wie ktoś coś o tej sprawie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Awaria w MS, naprawiają już

4. RadesitoPL

RadesitoPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzwoniłem na infolinię i faktycznie to ich awaria. W ciągu paru godzin ma być sprawa wyjaśniona.
    A tak swoją drogą, to lekko się wku...łem jak zobaczyłem, że moje niecałe 40 tyś gamescoru poszło się walić....

5. MCDIRT

MCDIRT Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    dzięki za info , teraz pozostaje tylko czekac , właśnie zauważyłem ,że powoli przywraca sie wszystko do normy , juz mi wzrosło do 7000 g

Wczytywanie...