1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Usunięcicie rys z płyty

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Sevik, Kwiecień 27, 2010.

1. Sevik

Sevik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    KATOWICE :)
    Witam. W sobote kupiłem sobie dwie gry używane - Army of Two i Rainbow Six: Vegas. Oryginalne oczywiście. I tak, Army of Two jest w stanie dobrym, a Rainbow Six w BARDZO ZŁYM. Cała płyta porysowana, wszędzie rysy.
    Konsola odczytuję grę bez problemów, ale całkowicie się czasami zacina,i trzeba resetowac.

Proszę Was, Xboxowcy, jest jakiś skuteczny sposób na usunięcie chociaż połowy rys z płyty? No bo nie będę... czyścił płytę bananem, tak jak jest na spryciarzach. Coś w miarę bezpiecznego, żeby płyty nie zniszczyc.
    Z góry dzięki, bo na internecie niż innego oprócz pasty do zębów nie znalazłem, a na grze bardzo mi zależy.

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. malina10212

malina10212 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Nie wiem czy są jakieś domowe sposoby, ale mogę polecić ci regenerację płyty, którą bez problemu wykona ci wypożyczalnia filmów. Poszukaj w swoim mieście jakiejś dobrej wypożyczalni, na pewno wykonują taką usługę. nie są to też duże pieniądze więc stratny nie będziesz, tutaj masz przykładowy link, ale ceny w zależności od miasta i województwa mogą się nieznacznie różnić:

Czyszczenie płyt CD i DVD :: VideoMax - sieć wypożyczalni Video, DVD, Blu Ray

4. bogdan6120

bogdan6120 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam.Sprawa jest prosta kupujesz pastę polerską do samochodu i polerujesz od środka płyty do krawędzi ja naprawiłem tak moje gta 4 konsola mi porysowała.

5. RAkU_SK

RAkU_SK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Strzelce Krajeńskie
    najlepsza jest regeneracja płyty w wypozyczyalni filmów ;]

6. TomalasPL

TomalasPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wwa
    Albo na allegro zobacz, były oferty że za 5 złoty(albo mniej) "odrysowują" Ci plytke :)

7. Fynal

Fynal Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Regeneracja najlepsza, za 5 złotych płyta wygląda prawie jak nówka ;)

8. Sevik

Sevik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    KATOWICE :)
    Dzięki, jutro oddaje płytkę do Videoworldu, miejscowej wypożyczalni, 10 zł i podobno płytka jak nowa. Pozdrawiam. Strasznie się zacina.

Wczytywanie...

Poleć forum