1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Usunięcie avatarów (i innych śmieci) z karty pamięci

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Tuminure, Listopad 15, 2009.

1. Tuminure

Tuminure Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Posiadam kartę pamięci 256mb. Jak wiadomo po aktualizacji zostaje około połowa z tego - sporo miejsca zajmują avatary. Ostatnio moja konsola została zbanowana, a co za tym idzie avatary są mi już w ogóle nie potrzebne. Chciałbym wiedzieć czy i jak mogę się ich pozbyć. Czy jest możliwość zachowania moich aktualnych save? Czy da się to zrobić bez formatowania karty? Czy jest to możliwe do zrobienia w 'domowych warunkach'?

Z góry dziękuję za odpowiedź :).

2. Lotnik421 Xbox One

3. peja101

peja101 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    100-lica
    Nie mozesz skasowac tego updatu.

4. dejwid333

dejwid333 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    LSW
    Avatary da sie usunąc (wiem bo tez mam arcade z karta pam.) wejdz w ostatnią zakładke i poszukaj opcji - usun aktualizacje systemu czy jakos tak (wtedy usuną ci sie avatary)

Wczytywanie...

Poleć forum