1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Usunięcie folderu "FLASH" w XEX MENU

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez DEViANT47, Wrzesień 15, 2016.

1. DEViANT47

DEViANT47 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,to chyba mój pierwszy post tutaj, gdyż nigdy nie miałem potrzeby pisania bo wszystko sobie wylukałem, ale nie tym razem, nie wiem gdzie szukać i na zagranicznych stronach też jakoś dokładnie nie mogę wyprecyzować co zrobiłem kupiłem konsolę niecałe 2 lata temu, wgrywałem co popadnie i chciałem zrobić porządki w swojej konsoli, ale przez moją nieuwagę zrobiłem... no własnie

Pomyliłem folder USB z folderem flash i usunąłem wszystkie pliki w tymże folderze (chciałem przenieść save na mojego pendriva, to go też chciałem oczyścić z poziomu konsoli), no i też po restarcie gry, konsola się włączyła itd. a światełko na xboxie slimie zrobiło się czerwone, a na ekranie mi radzą żebym się z supportem skontaktował... błąd e79.

Moim skromnym zdaniem usunąłem chyba FSD ale nie daje sobie ręki uciąć, i teraz pytania.

CZY lub JAK zrobić by konsola dalej działała? Czy mogę to zrobić na własną rękę (akurat jak mi ktoś łopatologicznie wyjaśni to nie będę miał problemu ze zrobieniem tego, lub jakiś poradnik bo nie chce jeszcze bardziej dowalić mojej konsoli, czy najlepiej zanieść do jakiegoś serwisu (jeśli tak to jakieś może w Warszawie znacie? wiecie student nie zna miasta itd itd. :)

Moja konsola ma RGH i wbudowany dysk 500gb. XBOX 360 Slim, proszę o pomoc bo mi forma w Fight Night zanika, samochody się w Forzie rozlatują a na dodatek nie mam dusz w Dark Soulsie, a ponadto w UFC dostaje Knokouty :(

Proszę o pomoc! chciałem XONE Kupić dopiero za 2 miesiące i zbytnio nie mam jak tego przyśpieszać :(

Dziękuję za odpowiedzi z góry i pozdrawiam graczy!

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Pytanie podstawowe czy masz pliki z NAND najlepiej z przed tego coś zrobił ?( jeśli kiedykolwiek aktualizowałeś konsolę to masz zrzut nandu ) uwalłeś konsolę ale bez stresu da się naprawić :D

4. DEViANT47

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nigdy nie zajmowałem się takimi rzeczami, poprostu grało, dlc też działały, to nie chciałem ingerować w pliki, to teraz dowaliłem do końca, jak z komórką bym sobie poradził to boje się że z tym nie dam rady... Powiem tak, dostałem konsole, i wgrywałem i grałem i to wszystko, nie straszcie mnie tylko jeśli nie ma potrzeby bo naprawde wczoraj waliłem w ściane głową po tym co zrobiłem, aż mi dziewczyna do 1 w nocy pomagała ogarnąć cokolwiek z różnych for .

5. orso

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nic bez tego nie zrobisz, napisz do kogoś kto robił tego Xboxa może ma pliki inna opcja wyślij @akir@akir lub @opeael2@opeael2 zrobią z dawcy i konsola będzie działać.

6. DEViANT47

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no dobra ale co później? jeśli dostane ten plik NAND?

EDIT

Osobiście coś myślałem o tym by pokombinować w XELL RELOADED ale też dla mnie zdeka czarna magia, i coś z usb żeby wgrać od nowa itd. itd. ale jeśli macie jakieś pomysły to pomóżcie ;(

Ostatnia edycja: Wrzesień 15, 2016
  7. orso

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jak byś miał te pliki robisz przez xella update wgra wszystko co mu potrzebne do działania, jeśli nie masz to nic więcej sam nie zrobisz.

8. fiera24

fiera24 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Spróbuj włączyć konsole przyciskiem od otwierania tacki, jeżeli się włączy niebieski ekran, to naprawisz ją sam, jeżeli nie, to zostaje ci tylko serwis.

Wczytywanie...

Poleć forum