1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

usuniecie karty debetowej

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez Hasted, Listopad 28, 2015.

1. Hasted

Hasted Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    witam mam problem poniewaz chce usunac karte z konta ms a wyskakuje mi taka wiadomosc :
    ta opcja płatności jest nadal używana w przypadku co najmniej jednej subskrypcji na koncie. Przed jej usunięciem zmień opcję płatności lub wyłącz automatyczne odnawianie swoich subskrypcji.
    • EA Access
    a anulowalem automatyczne odnawianie ... dziwna sytuacja

2. Lotnik421 Xbox One

3. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    684
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Wyglada ze masz wykupiony abonament na EA AC oraz ustawione automatyczne odnawianie musisz z poziomu strony www. Na swoim koncie wylaczyc automatyczne odnawianie subskrypcji na dana usluge

Wysłane z Xperia Z za pomocą palców

4. maker3

maker3 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    72
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Kartę można usunąć po zakończeniu subskrypcji. Na X360 był wyjątek od tego, gdy zmieniliśmy region, ale jak wiadomo na XONE nie ma juz tego.
    Wysłano z Lumia 920

5. szuldi

szuldi Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    53
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ja karte normalnie odpialem z konta przez www. zaraz po tym jak kupilem miesiac live. Usunalem tylko automatyczne odnawianie z poziomu konsoli a karte trzeba odpiac przez www.

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7047D przy użyciu Tapatalka

6. Hasted

Hasted Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Tylko tyle że mam anulowane odnawianie. Coś tu nie gra. Chyba nie muszę czekać roku aż mi się skończy ea .

Wczytywanie...

Poleć forum