1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Usunięcie konta z gry xbox.

Temat na forum 'PC' rozpoczęty przez kamij, Październik 14, 2015.

1. kamij

kamij Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam, mam takie pytanie z pogranicza xbox i pc, mianowicie gram obecnie w Age of Empires: Castle Siege na laptopie, mam założone konto na xbox live i... mam zamiar zakończyć przygodę z tą grą. Nie chcę jednak po prostu przestać grać, bo mam taką fanaberię, że nie zniósł bym myśli, że ktoś mnie w tym czasie "atakuje". Chciałbym najlepiej wykasować konto z tej konkretnej gry, jednak nigdzie nie znalazłem takiej opcji, czy jest to w ogóle możliwe? Jeżeli tak, to w jaki sposób?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1862
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Szczel se w łeb :D
    A tak na serio to pisz do wydawcy/producenta gry czy mogą usunąć Twoje konto skoro nie ma innej opcji ;)

4. kamij

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    A jak jest z innymi grami online jak kasujecie swoje konta?

5. BialyGTi

BialyGTi Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    761
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    nie sadze zeby ktos sie tym martwił czy ktos go tam atakuje czy cos kradnie itd skoro konczy grac

kuleczka91 lubi to.
  6. kamij

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    No widzisz a jednak tacy są, nie założyłem tego wątku jednak po to aby się dowiedzieć co ludzie o tym "sądzą" tylko po to aby się dowiedzieć jak usunąc konto z gry od kogoś kto już coś takiego robił.

7. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1862
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    To jesteś chyba jednym z nielicznych, który się takimi pierdołami przejmuje. Jak z czymś kończę to mam to w głębokim poważaniu ;) Raczej jestem zdania, że może kiedyś wrócę do danej gry.

8. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1230
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  9. kamij

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    No to fajnie, załóż o tym wątek może ktoś zechce o tym porozmawiać, ale ja w tym wątku potrzebuję konkretnej pomocy jak usunąć grę definitywnie.
    Tutaj widzę tylko opcje "zabrania dostępu" nie ma nic o usunięciu, ale zrobiłem jak piszesz i odinstalowałem grę z dysku, niestety po ponownym zainstalowaniu mogę grać normalnie, dalej jestem w sojuszu itp.
    Macie jeszcze jakieś pomysły?

EDIT: jakby ktoś szukał tego co ja to wyjaśniam, niestety nie ma możliwości usunięcia konta w taki sposób aby osiągnąć to o czym pisałem :(

Ostatnia edycja: Październik 23, 2015
    sweeterek lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum