1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Usuniecie LT 1.9

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez SiemankoOo, Październik 14, 2011.

1. SiemankoOo

SiemankoOo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam pytanie, chciałbym usunąć lt 1.9 z konsoli, czy jak podłącze konsole do internetu i zrobię update to przeróbka zniknie ? chciałbym usunąć ponieważ mam zamiar wrócić do gry przez Xbox Live na przeróbce boje się o bana :) mam nadzieje że nie wykryją tego że kiedyś grałem jak zrobię update i lt zniknie ? z góry dziękuje za pomoc , miłego dnia

2. Lotnik421 Xbox One

3. domix07

domix07 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przeróbka po wgraniu nowego dasha zniknie jak najbardziej, ale z banem jest taka sprawa, że nie masz 100% pewności że go nie dostaniesz, bo napęd miał ingerencję w fw wcześniej

4. SiemankoOo

SiemankoOo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dziękuje bardzo za odpowiedz, czas pokaże co będzie :)

5. maxrozrywka

maxrozrywka Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak masz LT+ 1.9 to przeróbka wcale nie zniknie.

6. PanMajster

PanMajster Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Świecie
    Różnie z tym bywa, zrób update i się przekonaj.

Wczytywanie...

Poleć forum