1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Usunięcie opcji płatności

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez rafklim, Kwiecień 1, 2016.

1. rafklim

rafklim Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Koledzy, chcę sprzedać swojego xboxa 360 i kupić xboxa one.
    Nie mogę jednak usunąć opcji płatności z ustawień konta. Mam aktywnego golda ale subskrypcję anulowałem.
    Konsola informuje mnie że nie mogę usunąć opcji płatności (paypall) ponieważ jest ona powiązana z aktywną subskrypcją.

Nie chcę sprzedawać konsoli z moim kontem na paypall - ktoś będzie mógł sobie kupować na mój koszt!

Co muszę zrobić aby kupujący miał nadal zakupione przeze mnie gry ale nie płacił z mojego konta?
    Czy mogę usunąć konta istniejące obecnie na xboxie360 i założyć kupującemu nowe?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Dopóki gold nie wygaśnie nie wywalisz tego!
    Przenieś licencje ze swojego konta na konsole i je usuń. Wtedy na każdym nowym koncie te gry będą działać.

4. rafklim

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli konta paypall nie usunę :(
    Dziwne, bo zapłacone jest za 3 miesiące i anulowane dalsze subskrypcje. Płatność dokonana więc nic nie tracą .
    Będę musiał założyć nowe konto na paypall :(( dla xboxa one

Przenieść licencję ze swojego konta na konsolę ? To w ustawieniach konta ?
    Znaczy licencja jest zapisana na serwerze i trzeba ją przenieść na sprzęt ?

5. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1877
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Przecież nikt Ci nie kupi nic Paypalem jak nie posiada danych do logowania do niego to raz, a dwa że nie mając nic na PP niby z czego ma zapłacić? o_O

6. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    MS wymaga podpietej karty kredytowej do PP ;) to raz, dwa nie pamiętam czy login i hasło nie idzie z automatu. BTW zawsze dostaniesz info na maila o jakimkolwiek ruchu na koncie PP

7. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1877
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ja mam kartę z PP odpiętą. Była przypięta tylko raz w celach weryfikacyjnych i MS już mnie nie prosi o kartę. Więc nic przy takim ruchu mu nie zrobi, przynajmniej tak mi się wydaje. Swoją drogą ja bym wolała w ogóle nie udostępniać jakichkolwiek elementów swojego konta. Mieć po prostu czyste sumienie, wiedząc że będzie się korzystało z tego konta na XO ;-) A jak już faktycznie chce dać te gry to ja bym poszukała w ustawieniach konta, gdzie się ustawia, że bez podania kodu zabezpieczającego nic się nie kupi na koncie tak w razie W ;-)

p_bladek lubi to.
  8. rafklim

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok, macie rację p_bladek i kuleczka91 :) login i hasło jest ładowane automatycznie - nikt nie musi nic wpisywać. Karta nie musi być dodana . Wystarczy mieć środki na PP.
    Problem w tym że kiedy doładuje je aby coś kupić na "xboxa one" to automatycznie będzie można korzystać z tego także na xbox360. Poszukam tych ustawień z kodem zabezpieczającym:)
    Dzięki.

A licencja którą mam przenieść na konsolę stanowi niesie za sobą jakieś zagrożenie (dane osobowe, itp) ?
    Chciałbym aby kupujący mógł grać we wszystkie gry które kupiłem - szkoda żeby się zmarnowały . Jednak nie chcę udostępniać niczego co nie jest absolutnie konieczne jeśli chodzi o moje dane.

Wczytywanie...

Poleć forum