1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Usunięcie przeróbki - czy jest to mozliwe?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez MikI_, Lipiec 3, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. MikI_

MikI_ Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kościan
    Witam serdecznie,
    Na początku chce zaznaczyć, że użyłem opcji szukaj, ale nic co by pasowało do mojego "problemu" nie znalazłem, a jeśli coś było to albo bardzo dawno temu albo niejasno sprecyzowane.
    Do rzeczy:
    Mam xboxa przerobionego chyba lt+ 1.1 albo 1.0 (nie wiem czy istnieje takie coś jeśli źle napisałem proszę mnie poprawić) i jakby to powiedzieć chciałbym przejść na tę "jasną stronę" a co za tym idzie usunąć przeróbkę.
    I tu prosiłbym o wypowiedź ludzi, którzy się znają: Czy jest możliwość usunięcia przeróbki z napędu i grać tak jakby nigdy jej nie było?
    Pragnę zaznaczyć, że konsole mam od nowości i nigdy nie podłączałem jej do internetu.
    Czytałem coś (nie wiem czy to prawda), że jakiś tam dash usuwał przeróbkę. Prawda to? Mój dash to 2.0.12625.0

Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Wgraj najnowszego dasha i będziesz miec oryginalny firmawer ;) ale nikt ci nie zagwarantuje ze nie dostaniesz bana bo zawsze zostaje jakis ślad po lt, lecz jest to malo prawdopodobne że jednak go dostaniesz.

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk

4. MikI_

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kościan
    Dzięki za odpowiedź. Czyli wgrywając nowy dash efekty będą takie same jak bym wgrał oryginalny fw w taki sposób jak przeróbkę? Dobrze rozumiem? Czyli zarówno aktualizując dasha albo wgrywając fw nie mam pewności, że już jest wszystko ok, tak? w sensie, że istnieje ryzyko bana?

5. mitsurugi6

mitsurugi6 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dobrze rozumiesz istnieje ryzyko bana pomimo oryginalnego fw, ale jest ono o wiele mniejsze niż granie na przerobionym napędzie.

6. MikI_

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kościan
    Dzięki za odpowiedź. Wnioskuje z waszych odp, że nie ma sensu bawić się w wgrywanie fw do napędu bo jeśli dobrze kombinuje wymaga to więcej czasu, chęci i przede wszystkim umiejętności niż zwykłe podpięcie pena i zainstalowanie nowego dasha, a skoro efekty są takie same, to pewnie spróbuje z tym dashem.

Podsumowując: zarówno wgranie oryginalnego fw jaki i aktualizacja dasha nie zapewni mi ochrony w 100% przed banem, a "ochrona" przed nim jest jednakowa w przypadku wgrania fw i aktualki dasha, tak?

Jeszcze raz dzięki za odp i zainteresowanie się moim problemem
    Pozdrawiam

7. MikI_

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kościan
    Z góry pragnę przeprosić za odkopanie mojego starego tematu ale nie chce zaśmiecać forum nowymi, tym bardziej, że tyczy się praktycznie tego samego.
    A więc do rzeczy, zdecydowałem się jednak wgrać najnowszego dasha by usunął mi przeróbkę jaką posiadam. Odnosząc się do wypowiedzi kolegów z tego tematu wynika, że niezależnie czy wgram oryginalny FW w sposób taki jak przeróbkę, czy po prostu zaktualizuje dasha nie mogę mieć pewności, że jestem w 100% bezpieczny od bana.
    I tu pojawia się nowe pytanie, które mnie nurtuje: Czy po tym jak walnę aktualke to czy muszę sformatować dysk konsoli aby usunąć zainstalowane gry i savy (niestety gier pirackich)? Czy nie muszę tego robić? Bo nie ukrywam, że posiadam Forze 3 na dysku, która został zainstalowana z pirata ale mam tez oryginalną Forze 3.
    Czy jeżeli będę grał z oryginalnej płyty to czy muszę usuwać z dysku tę wersję gry, która została zainstalowana z pirata i zainstalować jeszcze raz z oryginała, czy może zostać ta piracka?
    Pewnie trochę namieszałem ale mam nadzieje, że zrozumiecie o co mi chodzi :)
    Z góry dzięki za jakiekolwiek odpowiedzi.
    Pozdrawiam

8. onn125

onn125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    65
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bytom (Beuthen)
    może zostać ta piracka.

9. malawi

malawi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chorzów
    dlaczego chcesz usuwac? pozostań wrzuć sobie lt 3.0 najnowszy dash i gitara mozesz po necie grać

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum