1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

usunięcie przeróbki

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Meridius7, Październik 15, 2011.

1. Meridius7

Meridius7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam mam konsole xbox slim przerobioną lt+.1.9,i chcę usunąć przeróbkę,słyszałem że wystarczy zalogować się do xbox live i zaktualizować ,więc podpinam się do live wyskakuje mi że musze zaktualizować konsole , aktualizuje , chce zobaczyć czy przeróbka się usunełą wkładam pirata a tu on się uruchamia tak jakbym miał przeróbkę.Co muszę zrobić żeby przeróbka mi się usuneła?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Darcik

Darcik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Otworzyć konsole, podłączyć napęd do pc i wgrać oryginalny fw. LT 1.9 jest na bazie aktualnie używanego oryginalnego softu więc żadna dostępna aktualizacja nie usunie ci przeróbki.

4. Meridius7

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  5. MuchaPolska

MuchaPolska Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    To tym bardziej Ci się nie usunie :). Tak jak kolega wyżej sam albo idź do kogoś kto Ci wgra oryginalny soft. Pozdrawiam.

6. Dante41k

Dante41k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gorzów Wlkp.
    To co wyżej napisał kolega tyczy się też 1.92. Musisz samodzielnie wgrać do napędu oryginalne fw. Znajdziesz je w paczce z jakimkolwiek LT. Ewentualnie jeśli przerabiałeś w serwisie może dostałeś je oryginalne fw na płycie.

7. Meridius7

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    a jak bym grał na livie duże jest prawdopodobieństwo bana?

8. MuchaPolska

MuchaPolska Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    To tylko Microsoft wie. Może być że nie będzie BANów a może być fala nawet dzisiaj. Ja na szczęście nie przerabiałem i nie mam takiego problemu.

Wczytywanie...

Poleć forum