1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Usunięcie przeróbki

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez scoter2190, Luty 19, 2012.

1. scoter2190

scoter2190 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Prosze o pomoc. Chciałbym usunąć przerobienie zebym mogl pograc sobie na live. Lecz tu jest problem. Nie wiem jak. Myślałem że wystarczy zrobić aktualizacje. Ale jak ją zrobiłem to pirackie gry nadal mi chodzily a boje sie ze jak podlacze sie do livea to dostane bana. Mój dash to :2.0.14717.0. Przerobienie nie wiem ale robiłem je we wrześniu i gosc powiedzial ze najnowsze. I oto moje pytanie bo jak szukalem w innych tematach pisalo zeby sciagnac http://www.filestube.com/cGmswoK1C1u...14699-USB.html
    i wgrac do konsoli przez pena. I czy ta wersja pomoze cos na moja wersje dasha.

Z góry dziekuje za odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Wychodzi ze masz LT+ 1.92 lub wyższy a tego nie usuwa dash. Możesz to zrobić jedynie tak samo jak flash.

Wysłane z mojego LG-P920 za pomocą Tapatalk

4. modem12

modem12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Polska
    Czyli musisz znaleźć Original Firmware dla twojego napędu na necie i musisz posiadać klucz swojego napędu i tak jak kolega wyżej pisał flaszujesz jak zwykłą przeróbkę.

5. scoter2190

scoter2190 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Czyli najlatwiej bedzie zaniesc xboxa do goscia co zrobil mi przeróbke??

6. scoter2190

scoter2190 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ale sprubowac mozna?? Bo gosc mi mowił żeby nie robić żadnych uaktualnień bo usuwają przeróbke

7. Vardas

Vardas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wałbrzych
    Z tego co napisałeś wynika, że masz najnowszą aktualizację, a tylko by Ci usunęło przeróbkę gdybyś miał dasha przed 13146.
    Więc jedyne wyjście to przerobić napęd na oryginalny firmware, lub grać Live na przeróbce.

8. scoter2190

scoter2190 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Grac live na przerobce nie chce bo moge dostac bana.

9. scoter2190

scoter2190 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ale mam tez inne pytanie czy jak gry mam zrobione w abgx to na niektorych forach pisze ze mozna bezpiecznie grac przez internet.
    -=SETH=- //Nie pisz post pod postem jest opcja edytuj. Następnym razem warn.

10. Mumin_85

Mumin_85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Posty edytuj nie pisz jeden pod drugim, jeżeli posiadasz lt 3.0 i masz odpowiednio wypalone obrazy ihasem, masz male prawdopodobienstwo otrzymania bana (ale masz)

11. scoter2190

scoter2190 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja nagrywam X360 ISO HACKER-bo mam maca. Ale sprawdzam wczesniej obraz abgxem.

Wczytywanie...

Poleć forum