1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Usunięcie Przeróbki.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ifan13, Marzec 6, 2012.

1. ifan13

ifan13 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Jakiś rok temu kupiłem Xbox 360 w komisie. Konsola była przerobiona i nie podłączana do internetu. Po jakimś czasie zacząłem mieć chęć pogrania ze znajomymi i z innymi graczami na internecie, lecz miałem przeróbkę. I tu moje pytanie:
    Czy wystarczy wgrać nową aktualizację i nie dostanę bana za napęd/Czy muszę wgrać nową aktualizację i porobić coś z napędem?
    Czytałem wiele tematów na internecie ale były one już stare (kilka miesięcy temu dodane) i nie wiem czy do tej pory się coś zmieniło.
    Proszę o odpowiedz :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. MARGRA26

MARGRA26 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Chmielnik
    Cze skoro konsole miales flashowana rok temu , to jak wgrasz najnowszy dashboard to usunie Ci Firmware , zflas*** x-a do LT+3.0 i graj po sieci :)

Ps: fachowcy poprawcie mnie jesli sie myle :)

4. prourug

prourug Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kutno, Poland
    Usunie przeróbkę, ale do granie online nie potrzeba LT+3.0 - Wystarczą oryginalne gry. Jeszcze jedno czasem konsola przy update się blokuje jeśli jest flash lt - lepiej wgrać oryginalny soft.

5. MARGRA26

MARGRA26 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Chmielnik
    No tak kolego prourug najlepiej wgrac org.firmware /dasha i dopiero firmware do gier nie org .

Wczytywanie...

Poleć forum