1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Usuniecie wszytskich wiadomosci z gmail

Temat na forum 'Telefony i tablety' rozpoczęty przez sayinn, Lipiec 29, 2016.

1. sayinn

sayinn Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Grudziądz
    Mam meila na gmailu i uzbieralo mi sie okolo 9tysiecy wiadomosci sam spam i gazetki jak mogę to usunac z poziomu telefonu wszystkie na raZ i czy moge jakos zrobić zeby mi te śmieci nie przychodzily

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka

2. Lotnik421 Xbox One

3. rathaniel

rathaniel Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    53
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Lubartów
    Czemu chcesz usuwać na telefonie? Ani aplikacja, ani wersja mobilna strony chyba nie daje takiej możliwości.

Na komputerze klikasz na kwadracik zaznaczający wszystkie maile na stronie (nad listą wiadomości). Wtedy nad mailami wyskakuje informacja: Zaznaczone są wszystkie wątki (25) na tej stronie. Zaznacz wszystkie wątki (XXXX) w wynikach wyszukiwania: Odebrane. Klikasz na ten napis i zaznacza wszystkie wiadomości z danego folderu.

Jeśli odpalisz na telefonie w jakiejś przeglądarce skrzynkę w normalnym PCtowym widoku to zrobisz to zgodnie z powyższą instrukcją.

4. disturbia

disturbia Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    żeby newslettery nie przychodziły - od razu klikaj "to spam", po kilku takich zaznaczeniach będą w teczce ze spamem. który też można ustawić na auto-usuwanie po określonym czasie

Wczytywanie...

Poleć forum