1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Usunięcie xexa?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mam tak samo, Listopad 7, 2014.

1. mam tak samo

mam tak samo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam mały problem.. Posiadam konsole xbox360 slim przerobioną na rgh i ostatnio chciałem sobei zrobic troche miejsca na dysku, więc zacząłem usuwać tekstury HD z folderu content/0000000000.. Skonczyłem usuwać, pograłem chwile i wyłączyłem konsole. Gdy włączam konsole pojawia się głowny interfejs, nastepnie musze wejsc w gry i tam wejsc w xexmenu, ale pojawił sie problem.. Gdy wchodze w gry, nie wykrywa mi xexa przez co nie moge uruchomic FSD.. Podejrzewam, ze sytuacja ta jest spowodowana tym, ze usunąłem z contentu folder o tytule COD E9999 i z tego co czytałem jest to jakas czesc xexmenu. Moje pytanie brzmi:

Co w tej sytuacji powinienem zrobic?

Ściągnąłem ten folder, ale nie moge go wrzcic na konsole, bo nie moge wejsc w FSD i przez to FTP nie chce sie połaczyc z konsola..

Za kazda pomoc bede bardzo wdzieczny.

2. Lotnik421 Xbox One

3. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    To skonfiguruj pendrive pod xboxa pobierz xex Menu wrzuć przez Horizon na tego pena później przenieś z pena na xboxa i tyle

1 osoba to lubi.
  4. mam tak samo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A orietujesz sie czy usunąłem xexa czy tylko jakas ikonke do właczenia xexmenu?

5. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Raczej cały xex Menu ale to nie ma znaczenia to tylko program który waży ok 200mb tak więc nic nie popsules

1 osoba to lubi.
  6. mam tak samo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  7. mam tak samo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ewentualnie moze mi ktos podesłac link do sprawdzonego xexmenu?

Wczytywanie...

Poleć forum