1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Usuwanie automatycznego odnawiania golda

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez radi2321, Lipiec 13, 2012.

1. radi2321

radi2321 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam
    Mam problem założyłem miesiąc temu konto Xbox live i zakupiłem za 1 zł opcje gold za pomocą karty kredytowej. Podczas zakładania konto prosiło mnie o wpisanie identyfikatora windows live podałem że nie ma więc poprosili żebym wpisał byle jaki poprawny adres pocztowy więc wpisałem XXXXXXX@poczta.pl no i swoje hasło i to był identyfikator windows live. Postanowiłem dzisiaj wyłączyć odnawianie w zakładce moje konto kliknąłem zmień ale wyskakuje mi komunikat nie rozpoznajemy twojego komputera przyślemy jednorazowy kod na adres pocztowy XXXXXXX@poczta.pl lecz w tym problem że nie wiedziałem gdzie sprawdzić skrzynke pocztową tego adresu więc na xbox.com powiązałem to konto z innym adresem usługi hotmail która jest powiązana z microsoftem (XXXXXXX@hotmail.com) lecz jak chcę zmienić to odnawianie to dalej to samo że na adres XXXXXX@poczta.pl daje na dole zmień e mail wpisuje na takiej nowej stronie nowy ale pisze że stare adresy zostaną usunięte za miesiąc.Zadzwoniłbym tam ale jest już po 16 a jutro i niedziela nieczynne a w niedziele właśnie mi przedłużą
    Czy jeśli usunę dane karty to mi nie ściągnie?
    Czy da się to jakoś inaczej usunąć z poziomu konsoli?
    Czy jeśli kupie na allegro kod 4 miesięczny to najpierw będzie zjadało kod a odnawianie przedłuży na za 4 miesiące?

Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuje za odpowiedzi

2. Lotnik421 Xbox One

3. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    272
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    1. Karty nie usuniesz, jedynie przez infolinie MS :) ale co do infolinii to nie jestem pewny
    2. NIE, tylko z poziomu xbox.com lub infolini MS
    3. Tak, więc pozostaje Ci zakup kodu i aktywowanie go.

4. xAmpeGx

xAmpeGx Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Dom Billa Gates'a
    powiem tak.. ja raz kupiłem golda za 1zł i wyskoczyło mi na xboxie czy chce przedłużać automatycznie dałem "nie" po miesiącu cały czas działało po dwóch też.. przyszedł trzeci miesiąc i nie mogłem się zalogować na xbl, zadzwoniłem do polskiego ms i powiedzieli mi że muszę uregulować opłaty 58zl.. powiedziałem że nie bo dałem że nie chciałem tego, baba z ms próbowała mi wmówić że mam zapłacić i w końcu się rozłączyłem zadzwoniłem jeszcze raz odebrał typek i powiedział że wyśle to do spraw reklamacji i w ciągu 24h będę mógł się zalogować. Po 24h włączyłem xboxa i zostałem zbanowany zarówno konsola jak i profil ;\\ pisało coś w stylu "naruszono kodeks postępowania.. kradzież ze sklepu microsoft.. " więc radze dzwonić od razu

5. badboy8

badboy8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ale oni ściągają to z karty kredytowej. Więc teoretycznie to bank powinien cię ścigać za nie spłacanie należności a nie oni, bo kase powinni mieć.

6. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Kasa jest ściągana z konta bankowego. Jeśli ktoś nie ma ustawionego debetu to nic nie mają prawa ściągnąć. Microsoft będzie wysyłał co jakiś czas prośby do banku o należności i w momencie kiedy na naszym koncie pojawią się pieniądze to w pierwszej kolejności poleca na opłacenie subskrypcji.

Kompletną głupota jest podawanie fałszywych danych np. do Windows Live ID jeśli i tak wykorzystujemy naszą kartę kredytową. Po cholerę to robić? Ktoś myśli, że w ten sposób oszuka się system? Najpierw powinno się założyć Windows Live ID, a potem dokonać operacji bankowych. Podając fałszywe dane sami sobie robicie tylko problemy, Microsoftowi wystarczy numer karty i wasza zgoda na regulamin.

Jeśli konto jest na UK/USA to należy wyłączyć subskrypcję przez www. Jeśli jest na PL to trzeba dzwonić na infolinię. I radziłbym grzecznie z nimi rozmawiać, bo oni nic nie muszą, oni mogą jedynie chcieć. Bez nerwów i na spokojnie, bo tam pracują ludzie tacy jak wy. Sam miałem problem iż zapomniałem wyłączyć subskrypcji (mam konto na UK) mogłem to zrobić 1 kliknięciem przez www, ale wyleciało mi z głowy. Transakcja poszła w ruch, pobrali kasę na 3 miesiące. Zadzwoniłem na infolinię, trafiłem na sympatycznego gościa, transakcję po fakcie anulowali, kasę oddali, dorzucili jeszcze 320 MSP.

Wszystko zależy od podejścia, a co do sprawy autora wątku - dzwoń na infolinię.

7. badboy8

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A polskiego XBL nie anuluje przez WWW ?

8. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Jeśli nic nie zmieniło się do tej pory do nie. Opcja z www była od początku na koncie USA i UK, na PL jej nie było. Być może wprowadzili ją później, ale nie mam tam konto, to Ci nie powiem :p

9. mataman

mataman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Zmieniło się już dawno, można przez www. Nawet dzwoniąc o nic nie trzeba prosić. Chce wył odnawiane i np usunąć kartę i koniec. Nie ma to tamto. Ludzie pracujący w polskiej infolini to pełna profeska bez skuchy.

10. badboy8

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A jestem w stanie założyć konto z poziomu konsoli bez podawania karty ?

11. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    272
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Konto można założyć bez podawania karty, co do anulowania można to zrobić przez Xbox.com :) czy to masz konto na UK/US/PL.

12. xAmpeGx

xAmpeGx Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Dom Billa Gates'a
    Dobra ale ja PayPal'em zapłaciłem i nie mieli jak ściągać bo na paypalu pustka ;D

13. mataman

mataman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Bo się konto lub kartę pod paypala podpina.

Wczytywanie...

Poleć forum