1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Usuwanie gier i Title Uptade RGH

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Mercury84, Październik 5, 2014.

1. Mercury84

Mercury84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witka.

1.Czy najlepszym sposobem na usunięcie gry z dysku(rhg) jest poprzez usunięcie okładki?(wszystkie pliki niby się kasują gry),czy w file menadżeże?Chodzi o to żeby niepotrzebne śmieci po grach nie zostały

2.Title Uptade zapisują mi się w GAME/DATA/TITLEUPTADES/2020202020.../TU

Nie powinna być raczej ścieżka Content/00000000/TU?

Czy nie ma różnicy?

2. Lotnik421 Xbox One

3. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    1) no samej okłakdi raczej nie :D ale poprzez funkcję Delete(w menu kontekstowym gry) jak najbardziej. z tym, ze czasem pozostałość po grze w postaci np. dodatkowego contentu, jak druga płyta dvd, może pozostać. wtedy najlepiej przez menedżera plików doczyścić.
    znajduje się to z reguły w Content/00000000/tu katalog gry, z dodatkową zawartością.
    2) TU powinny być w tym Content/00000000/TU miejscu, nie inaczej. wtedy rgh prawidowo je rozpoznaje, i interpretuje.

4. Mercury84

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8

Po lewej stronie mam plik Z aktualizacją od castelvani (plik Tu 15KS2...), po prawej ścieżkę do gry. Taka opcja nie przejdzie?

5. f1older

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    ale w jaki sposób ten plik tam się znalazł?
    sam go tam wrzuciłeś, czy automatycznie tam się patche lokują, po aktualizowaniu przez dasha?
    nie wiem, czy w launch.ini jest możliwość przypisania nowej/innej ścieżki do aktualizacji gier, niż klasycznie, tj. content/000.../gra/000B000/patch(mniej więcej, z pamięci pisane). :D
    edit: generalnie podczas gry, gdy jest już ona załadowana, wciśniej przycisk Guide, na padzie.
    wtedy na dolnym pasku(po prawej) masz info o aktualnej wersji gry. więc będziesz wiedział, czy patch jest rozpoznawany przez daną grę, i czy działa. ;)

6. Mercury84

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Wszedłem w grę, dałem opcje pobierz TU i się pobrało.

7. f1older

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    więc po prostu, jak już pisałem:
    "podczas gry, gdy jest już ona załadowana, wciśniej przycisk Guide, na padzie.
    wtedy na dolnym pasku(po prawej) masz info o aktualnej wersji gry. więc będziesz wiedział, czy patch jest rozpoznawany przez daną grę, i czy działa."
    jeli działa, to nie widzę problemu.

8. Mercury84

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Okazało się żę miałem do wyboru dwa TU,załadowałem to drugie i zaskoczyło.Co dziwne TU jest w folderze Data/TitleUptades/20202020.../TU

Jakim cudem zaskoczył w tym folderze,a nie w Content?

Wczytywanie...

Poleć forum