1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Usuwanie gier z dysku twardego

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez BushyAxis793, Czerwiec 28, 2011.

1. BushyAxis793

BushyAxis793 Znachor Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Raszków
    Witam,jestem tu nowy i mam parę pytań odnośnie konsoli Xbox 360 250GB+ Kinect(bodajże najnowsza wersja)...Na początek powiem, że konsolę kupiłem w piątek i jestem kompletnym żółtodziobem, jeśli chodzi o jej obsługę.
    Więc tak:

1)Zakupiłem grę Crysis 2 i grałem w nią przez weekend bez instalacji na dysku.Po zorientowaniu się że jest taka opcja zainstalowałem grę na twardym dysku konsoli, bo myślałem, że będzie chodzić bez płyty:) Ale tak się nie stało.Więc postanowiłem odinstalować grę z dysku. Po odinstalowaniu okazało się , że wraz z grą usunęły się wszystkie moje dotychczasowe zapisy i musiałem iść całą grę od początku..I tu moje pytanie: czy można usunąć grę z dysku nie usuwając przy tym zapisów?

2)Czy jest możliwość zmiany motywu graficznego na inny niż:Xbox, noc itd.

3)Czy za grę przez neta trzeba coś płacić?

Z góry bardzo dziękuję:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. turbin

turbin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Polecam granie z grą na dysku, mnie zużywa się napęd i konsola jest cichsza. Dołączam się także do pytania, czy można usunąć grę nie kasując zapisów.

4. Xbox 360 fan

Xbox 360 fan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wielkopolska
    ad2) jest możliwość musisz np na pendrive wżucić jakieś zdjęcie które chcesz jako motyw i jest ustaw jako motyw czy jakoś tak
    ad3)nie

5. Kacpers

Kacpers Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Sandomierz
    Teoretycznie da się usunąć samą grę.Wchodzisz w opcje systemu<pamieć<Dysk<Gry i tu wybierasz grę, będziesz miał grę i save usuwasz tylko grę a save zostawiasz.Co do reszty pytań motyw można zmienić ,ale większość jest płatna możesz je kupić w market place.Można tez zrobić samemu wrzucając na pen drive. Żeby grać przez internet z innymi musisz mieć konto gold za które trzeba płacić.

6. deny182

deny182 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Zgrywasz jakieś zdjęcie w pendrive i ustawiasz jako motyw

7. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    mi się zawsze sama gra usuwa a zapisy zostają a po prostu wchodzę w bibliotekę gier i wybieram grę i odinstaluj...mam arcade z września 2009

8. BushyAxis793

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Raszków
    Dzięki wielkie panowie:)

Aha czyli mam rozumieć, że nie ma czegoś takiego jak crack na xboxa?

9. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    jeżeli się przydało to uznaj za przydatne ;-) co masz na myśli pisząc crack na xboxa ?

10. BushyAxis793

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Raszków
    Chodzi mi o cos tego typu jak crack na kompa tyle że na konsole

Wczytywanie...

Poleć forum