1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Usuwanie LT 3.0

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez DildoxPOMPA, Marzec 30, 2014.

1. DildoxPOMPA

DildoxPOMPA Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Witam ! Mam silma z LT 3.0 jednak wolałbym pograć na Live i zacząć kupować oryginalne gry czy jeżeli zmienię napęd to wszystko będzie ok ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Po prostu graj na oryginalnych grach

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. DildoxPOMPA

DildoxPOMPA Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Czytałem że za to też jest ban, bo napęd jest przerobiony

5. TalareK

TalareK Banned Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lębork
    Co? To nie jest zależne od pirata czy oryginała tylko od napędu... Jak chcesz usunąć lt to wgraj oryginalny fw. Albo wymień napęd(będzie drożej i musisz wziąść klucz z tamtego napędu).

Pomogłem? Kliknij przydatne!

6. Raynaldo

Raynaldo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Za przeróbkę napędu nie ma bana na xbox live bana możesz dostać za granie przed premiera lub w beznadziejne kopie gier XGD3.

7. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1242
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    A po za tym wgranie teraz oryginalnego epromu do napędu nic już nie da, bo będą inne daty i na tej podstawie też mogli by zbanować ale tego nie robią już od kilku lat. Graj jak grasz i się nie przejmuj, prędzej bana dostaniesz za granie na źle nagranej płycie lub modyfikowanych plikach gry niż za napęd.

8. DildoxPOMPA

DildoxPOMPA Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Czyli mogę podpiąć neta i grać w GTA 5 ale w singlu tylko poto żeby giełda BAWASQ mi działała i nie dostane bana ? ( gry nagrywam przepuszczająć przez abgx potem imgburna zwykłą lg na płytach vebratim )

9. Raynaldo

Raynaldo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nagrywasz gry XGD3 zwykłą nagrywarkę więc twoja kopia gry nie jest 1:1 a to już zwiększa ryzyko bana.Taka powszechnie panuję opinia a przykładów potwierdzających tą teorie nie ma nigdzie na żadnym forum nie spotkałem się z sytuacją , że ktoś dostał za to bana. Szczerze mówiąc nigdy nie grałem w GTA 5 i nie wiem jak to jest z tą giełdą ryzyko jest jak się gra online w daną grę a jak się ta giełda do tego ma to nie wiem.

10. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3218
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Nikt Ci nie powie za co i kiedy dostaniesz bana.
    Graj na tym LT nic nie powinno się stać...

Wczytywanie...

Poleć forum