1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Usuwanie LT oraz ponowne wstawianie

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Johny8564, Listopad 23, 2012.

1. Johny8564

Johny8564 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Siema. Ostatnio szukałem podobnego tematu, lecz nic takiego nie znalazłem. Wiecie może w jak łatwy sposób usunąć LT? Słyszałem że tak samo jak wgrywa się LT ale ja w tych przeróbkach na xboxa jestem kompletnie zielony. Jedni mówią że do pewnego dasha wystarczy pendrive i aktualizacja na nim. Wtedy niby konsola jest oflagowana. Jeżeli się nie mylę mam LT 2.0, w tym bana na konsoli. Co poradzicie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Zamiast tworzyć nowy temat pisz w już istniejących.
    http://xboxforum.pl/lt-205/ixtreme-...-zadawania-pytan-czytaae-pierwszy-post-73704/

kosz

Wczytywanie...

Poleć forum