1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Usuwanie plików FSD

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Paulanerd, Marzec 12, 2015.

1. Paulanerd

Paulanerd Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Po zmianie dysku na większy FSD nie widzi gier. Przeszukałem forum i rozwiązaniem jest usunięcie ręczne ustawień z FSD/data/databases. Niestety, w managerze plików nie mogę tego zrobić z niewiadomych mi przyczyn, natomiast w XeXMenu nie widzi mi pamięci konsoli, na którym jest FSD. Jaka może być przyczyna i rozwiązanie mojego problemu?

2. Lotnik421 Xbox One

3. rastaman2626

rastaman2626 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    N S
    a ustawiłeś ścieżki do gier

4. Paulanerd

Paulanerd Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jasne, po prostu FSD przypisywał gry do starego dysku, gdy wrzucałem takie, których nie było wcześniej to je widziało.
    Problem już rozwiązałęm sposobem, który rozwiązuje większość kłopotów, czyli postawiłem nowy FSD.

Wczytywanie...

Poleć forum