1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Usuwanie postępów z gier

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez smok123, Grudzień 6, 2011.

1. smok123

smok123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak w temacie, nie wiem jak usunąć postępy z gry NFS hot pursuit. Przyjechał do mnie dzieciak i przeszedł mi połowę ledwo co kupionej gry ;) Znalazłem na forum że mam wejść na swoim profilu w gry i postępy po czym usunąć, tyle że nigdzie nie mam takiej opcji, jedyne co mogę zrobić wstecz. Może ktoś będzie wiedział, bo ja nie mam pojęcia

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. Vegeto

Vegeto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    AyuCity
    Chyba nie da sie usunac postepow jak juz odblokowales jakies trofiki, ale moge sie mylic

4. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    623
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    A nie ma w grze opcji "new game" czy coś takiego ?

5. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Skasuj wszystko, co związane z grą, z karty pamięci lub dysku. Wtedy będziesz mógł rozpocząć od zera.

6. smok123

smok123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ciesiel91 - możesz mi powiedzieć jak, a druga sprawa jak to zrobić żeby nie wykasować postępów na profilu kogoś innego ?

7. Damian_89

Damian_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    990
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Miasto:
    Devil Team Hacked
    Dokładnie mam ten sam problem, może pomożecie panowie, usuniecie gry z dysku i zapisu gry nie pomaga, osiagniecja (trofea) zostają.

8. milczar111

milczar111 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A stworzenie nowego profilu i odpalenie na nim gry nie pomoże?

9. smok123

smok123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    hmmmm to jest jakaś myśl :) którą wykorzystam jeśli nic już mi nie zostanie

10. Damian_89

Damian_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    990
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Miasto:
    Devil Team Hacked
    Jest to rozwiązanie, ale mija się z celem, tworzyć kolejny profil? Nie ma naprawdę innego rozwiązania?

11. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Nie masz tego samego problemu. Autor mówi o postępie w grze, nie o osiągnięciach. Jak już odblokujesz jedno, to zostaje. Można wykasować tylko gry, w których masz 0 gs. Postęp prawdopodobnie usuniesz poprzez skasowanie odpowiedniego save'a na dysku.

12. smok123

smok123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ciesiel91, od niedawna mam konsolę, możesz mi powiedzieć jak wykasować save'a ? a no i dzięki za odpowiedzi :) Szczerze przyznam sie że nie widziałem tego nigdzie na dysku
    Dzięki wszystkim, jednak założyłem nowe konto i na nim dogram do momentu aż wyrównam na obu kontach postęp i osiągnięcia Nie mniej jednak faktycznie głupio że nie ma możliwości wykasowania osiągnięć w inny sposób jak przez założenie konta. Głupia sprawa skoro posiadając oryginalną grę musze tak kombinować, chyba pójdę po rozum do głowy i zacznę robić sobie "kopie" gier, przynajmniej nie będę sie wkurzał że za to zapłaciłem.

13. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Wchodzisz w ustawienia systemu, pamięć. Wybierasz dysk twardy z listy, następnie otwierasz zakładkę gry. Znajdujesz na liście nfs i będziesz miał listę zapisanych stanów gry. Kasujesz odpowiedni i to cała filozofia.

Wczytywanie...

Poleć forum