1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Usuwanie postów bez wyjasnienia? :/

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez zwierz4k, Maj 30, 2014.

1. zwierz4k

zwierz4k Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Olsztyn
    Wczoraj zadałem dosyć rzeczowe pytanie na temat synchronizacji ze sobą 2 kontrolerów.
    Nie sądzę bym w jakikolwiek sposób naruszył regulamin forum.
    Moderator $Azur przeniósł mój post do kosza nie dając mi żadnego wyjaśnienia czy powodu. Prywatnego zapytania o powód do niego wysłać nie mogę.
    Czy tak traktuje się tutaj spragnionych wiedzy użytkowników?
    Pozdrawiam ... szczególnie $Azur'a :/

:D Zły dział ! - Przenoszę - #Jabar

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1877
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Tu już nie pierwszy raz usuwają tak tematy z tego co zauważyłam, niektóre nawet nie mogą jednego dnia wytrzymać, bo komuś się nie widzi i lądują do kosza. W ogóle popraw nazwę tematu bo razi po oczach (usuwanie ma być) :p

@edit: teraz mi się przypomniało, że ktoś Ci napisał co byś musiał zrobić żeby wyszła Ci ta synchronizacja, więc może usunęli temat, bo uzyskałeś odpowiedź? Nie wiem, nie mnie to wiedzieć :)

4. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    1. zakładanie istniejących tematów. na forum istnieje wyszukiwarka z której większość nie korzysta więc nie dziwota że tematy są koszowane.
    gdybyśmy tak nie robili byłoby 'pińcet' tematów dotyczących jednego problemu
    2. temat niezgodny z regulaminem
    3. temat utworzony dawno temu bez żadnego zainteresowania ze strony autora tematu lub odpowiadających (powyżej miesiąca bez odpowiedzi czy odświeżenia - kosz)

5. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Co do $Azur'a to nie nowość ze coś zostało usunięte , i nie dla tego ze znalazło się tam gdzie nie powinno .

Co do wyszukiwarki dało by się ja jakoś usprawnić albo to ja mam z nią problem wiele razy sam szukam danego tematu i kojarzy mi wszystko tylko nie temat nawet wpisując tytuł tematu słowo w słowo .

6. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    na stronie głównej forum jest ulepszona wersja googlowej wyszukiwarki która przeszukuje tylko i wyłącznie forum

1 osoba to lubi.
  7. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Fakt ta nasza forumowa wyszukiwarka to straszna kapota jest. Lepiej googlowską używać. Azur pewnie się nudził bo mu browarka brakło i siał panikę na forum :) Pozdro

8. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Regulamin

Wczytywanie...

Poleć forum