1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Usuwanie przeróbki

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez destinyh0w, Październik 11, 2011.

1. destinyh0w

destinyh0w Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam wgranego iXtreme LT+1.91.Postanowiłem usunąć przeróbkę.I tu moje pytanie czy jeśli usunę przeróbkę to czy będę mógł grać na live bez obaw o ban?Konsola była podpinana do live raz w celu pobrania kodeków do odtwarzania filmów jeszcze jak miała oryginalne oprogramowanie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    raczej nie

4. Cris2k

Cris2k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Białystok
    Jak nie :p
    Jak tylko raz na oryginale wlączał a potem znowu na oryginale włączy to raczej bezpiecznie :)

5. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    tyle że przypadki bana na orginalnym fw były po taki odwacaniu przeróbki, więc 100% pewności nie ma że bana nie będzie i jakieś ślady po tym zostają . najlepiej sobie samemu wgrać orginalne fw dashem napewno tego nie usuniesz

Wczytywanie...

Poleć forum