1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

usuwanie sie Save'ow GTA IV!

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez chinczykVEB, Maj 31, 2008.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. chinczykVEB

chinczykVEB Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    kupilem xboxa 5 dni temu tylko po to zeby pograc w GTAIV. Przy ponad 43% gry nagle wraca mi do stanu 27%, zdazylo mi sie tak juz drugi raz w ciagu 3 dni, niby wszystko sie ladnie zapisuje itp a tu klops ! Czy ta gra ma buga ? Czy to wina mojej konsoli. Prosze doswiadczonych kolegow o pomoc. z gory dzieki !

2. Lotnik421 Xbox One

3. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk
    Odp: usuwanie sie Save'ow GTA IV!

Ładujesz z autosave czy ze swoich save'ów? Trochę dziwnie to wygląda sprawdź w menu czy nie masz jeszcze innych zapisanych stanów.

4. chinczykVEB

chinczykVEB Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odp: usuwanie sie Save'ow GTA IV!

Laduje mi sie automatycznie wszystko, jestem kompletnie zielony w temacie XBOX'a :/ Niby od poczatku gram tylko na jednym profilu, pamiec na savy jest wszystko powinno latac. gdzie moge sprawdzic czy mam wiecej zapisow ? i jak ew. wybierac pomiedzy nimi ?

Oki, dzieki za pomoc ! problem rozwiazany ;d;d GREAT.. musialem sie tylko przelaczyc pomiedzy save'ami. Prosze o usuniecie tego postu. temat zamkniety.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum