1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Usuwanie zdobytych gamescore przed premierą

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Dosiapl, Kwiecień 20, 2012.

1. Dosiapl

Dosiapl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sanok
    Zagrałem w minecrafta na rgh, przypadkowo logując się i zdobywając achivki na moim koncie Live (z goldem). Teraz chciałbym się bezpiecznie zalogować do live, czy jest jakaś możliwość usunięcia tych achivków. Pobrałem drugie (to samo) konto do Live ale na tym pierwszym (z majnkraftem) mam zdobyte Gamescore za inne gry. Zależy mi na tym by się zalogować na tym koncie z majnkraftem, tylko tak, by usunąć ślady po graniu przed premierą. Czy jest taka możliwość?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Nie da się, dało by się usunąć z listy tylko wtedy jak miałbyś 0 gs w grze

@down pojęcia nie mam nie bawie się edytorami :p

nie znam

4. Dosiapl

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sanok
    Gdzieś mi się kiedyś obiły o uszy programy do modowania kont. Jeżeli usunoł bym tylko majnkrafta, a później z poziomu konsoli usuną z listy zanim się zaloguje, to było by to bezpieczne?

Up: A nazwy jakiś znasz? W modio można edytować? najwyżej zaryzykuje.

5. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    możesz mi powiedzieć jak nie dostałeś bana ?
    poza tym mając RGH nie zalogujesz się BEZPIECZNIE DO LIVE, od razu ban poleci

6. maciejet

maciejet Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mu chyba chodzi o to , żeby bezpiecznie zalogować się na drugiej konsoli. Mnie też to interesuje bo grałem w Trials Evolution z PNET a on ma tylko 200 zamiast 400 GS'ow.

7. Dosiapl

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sanok
    maciejet, dobrze gadasz. ponadto mam dual nanda więc gram na Live kiedy chce ;d. ~z0nk31 zalogowałem się do profilu, a to nie jest równoznaczne z zalogowaniem się do Live.

8. maciejet

maciejet Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat tego dual nanda? Jak to się sprawuje i co jest potrzebne do jego wykonania i ile takie coś mniej więcej kosztuje. Aktualnie mam zrobiony RGH na chipie Matrix.

9. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    To trzea trident+ obocizna około 150zl

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

10. Dosiapl

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sanok
    Dual nand to 2 nandy (pamięci) w jednej konsoli, na jednej masz oryginalny dash (do Live i oryginalnych gier) na drugiej pamięci masz rgh (do homebrew i offline). Sposoby są różne, ale zawsze dąży się do tego by mieć 2 pamięci w jednej konsoli. A wracając do tematu, ktoś coś wie?

11. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Tu masz przykład, jest ich wiele:

Kod:
    http://www.d3scene.com/forum/xbox-forum/31882-modding-xbox-360-gamerscore.html
    Pamiętaj jednak, że za takie modowanie masz z miejsca bana. Zresztą u Ciebie to kwestia czasu aż go dostaniesz. Zapomnisz się jeszcze ze 2-3 razy, albo na kacu będziesz chciał grać i szybko trafisz na bananową wyspę.

12. Dosiapl

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sanok
    Z miejsca? A jeżeli zaczekam do premiery gry i wtedy bym dopiero zalogował się do Live?

13. D4Ru73K

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Ale to nie ma znaczenia czy grasz na RGH, oryginalnych grach, tydzień przed czy miesiąc po premierze. Możesz nawet do Microsoft wysłać paragon z kasy fiskalnej za zakup gry. Modowanie profilu, a szczególnie gamescore = ban permanentny. Nie kuś losu z modowaniem GS, bo tutaj raczej bana nie dostaniesz na Live, a wyzerują Ci wszystkie osiągnięcia i będziesz musiał nowego game taga zakładać.

Dual nand, jest ryzykowany, sam się zastanawiałem nad nim, ale lubię na kacu po imprezie sobie pograć, a wtedy jak się zapomnę i połączę z XBL to dostanę nagrodę :p

14. Dosiapl

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sanok
    nie połączysz jak na trzeźwo wgrasz poprawnie dashlauncha ; ) On zablokuje możliwość połączenia z Live z RGH. A wracając do tematu: nie chce edytować profilu, tylko zaczekać na premierę gry i po niej dopiero się zalogować, bez modyfikacji profilu, tylko tak jak już jest.

15. D4Ru73K

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Tylko pomyśl co to zmieni, skoro Microsoft zna dokładną datę zdobycia osiągnięcia. Połączyłeś się z XBL to na serwerze masz zapisaną datę. Nawet jeśli odpalisz grę po premierze i zaczniesz zdobywać acziki, to jedne będziesz miał z data przed, resztę z datą po premierze. Dla mnie to bez znaczenia, a tak by the way to Microsoft nie banuje za granie przed premierą. Ostatnio gonią ludzi za modowanie profilu, GS i fizyczne grzebanie w konsoli np. RGH :p

16. Dosiapl

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sanok
    no to zaryzykuje po premierze, tylko ino kiedy ta premiera ..

17. D4Ru73K

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
  18. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Znam osoby które regularnie graja w gry przed premierą i to na livie i żadna nie dostała bana. Nie sądzę by to było niebezpieczne bo możesz posiadać grę ze źródła legalnego. W końcu są osoby które takie gry mają o wiele wcześniej i co ? Też miałyby dostać bana?

19. D4Ru73K

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Tylko, że Microsoft a także producenci nie raz proszą ładnie, aby z graniem online wstrzymać się minimum do godz. 00:00 rozpoczynającej dzień premiery. Granie w gry przed premierą na pewno bezpieczne w 100% nie jest, jak wszystko co wiąże się z graniem na konsoli za free :D

20. Dosiapl

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sanok
    Ja nie grałem online, na razie offline, a online zagram po premierze ;d

jest jeszcze jedna sprawa: data kiedy achivek został zdobyty pojawia się tylko wtedy, gdy byłem aktualnie online, jeżeli jestem offline, daty nie ma. :D Czyli jest jeszcze szansa!

21. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Chciałem jeszcze zauważyć że z konta online będąc offline nie da się usunąć gry z listy "granych" nawet jakbyś wywalił gamescore. Najrozsądniej jest przeczekać do premiery.
    ps. Grając offline nie ma daty bo możesz się nią bawić więc i tak nie oddałaby rzeczywistości tym bardziej że xbox nie podtrzymuje daty i z każdym odłączeniem od prądu się resetuje.

Wczytywanie...

Poleć forum