1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

"usypiający"napęd?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kernel, Wrzesień 13, 2009.

1. kernel

kernel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam ostatnio problem z kopiami zapasowymi. Kiedy przychodzi do ładowania jakiegoś levelu itp napęd często jakby się wyłącza tzn. sam napęd przestaje chodzić lecz konsola cały czas chodzi animacje podczas wczytywania dalej chodzą, da się wyjść do menu konsoli,muzyka z tła ciągle leci jednak można czekać tak w nieskończoność.. innym razem w tym samym momencie wiesza się cała konsola a kolejnym wszystko się wczytuje. Konsola ma pół roku. Laser sprawdzałemi jest czysty nie ma też znaczenie jaka płytka wypalane raz na verbatimie raz na Emtecu efekt taki sam.Dodam że napęd to Lite-on. Dziękuje za wszelkie sugestie i rozwiązania problemu

2. Lotnik421 Xbox One

3. pawelino223

pawelino223 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdzieś w Dolnym Ślasku
    mi się tylko tak dzieje jak mam źle nagrana płytę naped zwalnia i wpada komunikat wyczyść szmatka spróbuj zgrać na dysk
    p.s jaka masz nagryware

4. kernel

kernel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tylko właśnie nic nie wyskakuje a czasem robi się totalny zwis przy doczytywaniu. Nagrywarka z laptopa dell. Czyli to może być wina nagrywarki? bo właśnie zdawało mi się że nawet jeśli płytka jest źle nagrana to zawsze wyskoczy jakiś komunikat i raczej nie wiesza to całej konsoli albo nie zatrzymuje napędu przy jednoczesnym wyświetlaniu się ekranu wczytywania.Czy zdarza się i tak?

5. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Tak to może być wina nagrywarki szczególnie że zazwyczaj laptopowe nie są za dobre do nagrywania gier na xboxa.

6. magiks33pl

magiks33pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    popieram musisz zobaczyć jakie twoja nagrywara wypala dobrze płyty w np moim lapku MSI siedzi nagrywara NECa i wypala dobrze omegi i emteck'i a w pc mam pioneera 109xl i wypala na wszystkich DVD-DL bez znaczenia

Poleć forum