1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

uszczelnianie tuneli

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez niesamowitek, Luty 22, 2009.

1. niesamowitek

niesamowitek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    warszawa
    Chciałbym zacząć od tego, że od jakiegoś czasu na naszym forum nie działa opcja szukaj (mam nadzieje że nie tylko u mnie ) wiec poszukać nie mogłem. Ale do rzeczy : mam falcona którego eksploatuje porządnie ( często zdarza się że nie gaśnie przez 10h ) oprócz grania służy jako media center podpiete do PC. Stoi pionowo ( ale to moim zdaniem nie ma żadnego znaczenia ) i działa elegancko tzn jest ciepły delikatnie,a nie gorący , wiatraki wydmuchują letnie powietrze i wszystko jest tak jak ma być, ale po przeczytaniu na temat chłodzenia zacząłem się zastanawiać czy nie warto byłoby choć trochę wspomóc myśl technologiczną MS i uszczelnić tunele powietrzne ( inne modyfikacje nie wchodzą w grę ) . warto to robić zwykłą taśmą izolacyjną ? i czy wogóle warto ? pozdrawiam i z góry dziekuję , albo jak mówią amerykanie : thank you from the mountain :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. Apacer

Apacer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polkowice
  4. tyskaczcz

tyskaczcz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowy Targ
    wszystko gra ci dobrze nie masz problemów a szukasz dziury w całym nic nie polepszaj.jak jest dobrze to po co to zmieniać??

Poleć forum