1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Uszkodzenie pada?

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Jablo33, Lipiec 4, 2010.

1. Jablo33

Jablo33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław # Xbox Live ;d
    Witam. Od kilku dni, gości u mnie jakaś usterka pada, może coś innego. Nie wiem. Nie znam się. Opiszę wam błąd i proszę o pomoc, co z tym zrobić. A więc. Od kilku dni, gdy gram na padzie, jest wszystko ok, jak trzymam go w pozycji, takiej jak leżąca, ale jak go przechylę pionowo, ruszę nim czy coś, to od razu rozłącza. Czasami jest tak, że w ogóle się nie chce włączyć, muszę nim poruszyć i wtedy. Myślałem, że to może jakiś kabelek się odlutował od zasilania, chcąc go rozkręcić śrubokrętem (torxem dokładnie), to w środku tych śrubek są takie pikulce, a takiego śrubokrętu nie mam. Zastanawiałem się czy nie wysłać go do M$, ale żadnego paragonu zakupu nie mam, bo kupiłem go od kolegi po okazyjnej cenie 30zł. Proszę o jakąś radę, co zrobić. Za każdą pomoc (oczywiście dającą mi jakąś odpowiedź, na moje nurtujące pytania), nagrodzę "Dziękuję". Myślę, że wszystko przejrzyście napisałem. Pozdrawiam, Jablo33.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Grzib

Grzib Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Ślonsk
    DO M$ nie ma co wysylac tego pada, najlepiej idz do jakiegos serwisu w twoim miescie, albo zapytaj kolegi czy tez mial problemy z tym padem, moze baterie nie stykaja?

4. Jablo33

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław # Xbox Live ;d
    Nie chodzi o baterie, bo nawet przekładam z drugiego pada tą pokrywkę z bateriami i to samo. A u kolegi sam grałem na tym padzie i mam go już od jakiś 3 miesięcy. Dopiero 2 dni temu czy wczoraj zaczęło się tak dziać.

5. PremiumPRO

PremiumPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    A jak to pokrywke przytrzymasz ręką i przechylisz pada to też się tak dzieje czy nie?

6. ProEloHajter

ProEloHajter Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Mrągowo
    1.Rozciągnij sprężynki
    2.Zmień baterie
    Jak to nie pomogło to nie wiem
    o i jeszcze 3 jak pomogło co napisał @up to przyklej taśmą w tej pozycji pojemnik .

7. Jablo33

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław # Xbox Live ;d
    Jak trzymam, to to samo. Rozciągałem sprężynki, wymieniałem baterie. Nic to nie dało.

8. grzesiu1991

grzesiu1991 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Są takie śrubokręty, a ten bolec to jest taka niby gwarancja i można go wyłamać (sam tak zrobiłem płaskim śrubokrętem).

9. Jablo33

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław # Xbox Live ;d
    Nie wiem czy go wyłamywać, czy zadzwonić na infolinię i się dowiedzieć, czy coś takiego by naprawili, czy coś mi doradzili.

10. termit1992

termit1992 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Zadzwon na infolinie microsoftu, opiszesz problem, powiesz ze wszystkiego probowales i nic nie skutkuje, wtedy babka wezmie twoje dane do rejestracji, przysla kuriera po zepsutego pada i przysla ci nowego za free. Nie ma co kombinowac

11. Jablo33

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław # Xbox Live ;d
    A jaki numer jest na infolinie? Ile się płaci za minutę rozmowy? Ile się mniej/więcej czeka na przysłanie nowego? Czy trzeba mieć jakiś paragon zakupu czy coś, żeby wzięli tego pada do naprawy/wymiany na nowego?

12. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    00800 441 17 96 (połączenie bezpłatne z tel. stacjonarnego)
    czynne od 9-17 od pon-piat

13. Deep

Deep Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Oława
    Jeśli masz gwarancję na konsolę to i także na wszystkie akcesoria jakie posiadasz (1 rok). Nie jestem pewien ale wydaje mi się że M$ nie przypisuje konkretnego pada do konkretnej konsoli. Wystarczy żebyś zarejestrował swoją konsolkę na stronie M$ i potem do nich zadzwonił że pad ci się psuje.

14. Jablo33

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław # Xbox Live ;d
    A ja nie wiem czy moja konsola była wcześniej zarejestrowana na stronie M$? Jak to sprawdzić?

15. PremiumPRO

PremiumPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    A może by tak spróbować ją zarejestrować. Jeżeli nie wyjdzie to znaczy, że była, a jak nie to ją wtedy zarejestrujesz :) . Problem z głowy (no chyba że nie wejdzie).

16. Jablo33

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław # Xbox Live ;d
    Może to głupio zabrzmi i pytanie może było zadawane kilka/kilkanaście razy ale jak ją zarejestrować? :D

17. termit1992

termit1992 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Sam nie rejestruj bo po co, wystarczy ze do nich zadzwonisz i opiszesz problem a na infolinii sami spytaja cie o dane i zarejestruja konsole(ja tak robilem). No chyba ze koniecznie chcesz to wejdz www.xbox.com i tam mozna sie zarejestrowac.

18. Deep

Deep Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Oława
    Nie zawsze tak to działa. Ja trafiłem na wrednego typa, który kazał mi się zarejestrować i zadzwonić ponownie :D

Wczytywanie...

Poleć forum