1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Uszkodzona karta graficzna (?) Xbox 360 Arcade

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Maniaczeq, Grudzień 28, 2013.

1. Maniaczeq

Maniaczeq Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Knurów (śląsk)
    Witam,

Mój problem wygląda następująco:

Posiadam już dosyć wiekowego X'a z pocztątku 2009 roku w wersji Arcade. Wczoraj wzięła mnie chęć na pogranie w coś na konsoli. Wszystko już łądnie gotowe siadam wygodnie na fotelu, włączam telewizor i czekam aż konsola się włączy. Już na samym początku coś wydawało się nie okej, bo przy animacji start'upu X'a widoczne były zielone kreski/paski jak zwał tak zwał. W tamtym momencie zdębiałem całkowicie, bowiem domyśliłem się już wtedy, iż jest to koniec mojego staruszka ;/. Gdy pojawił się "pulpit" zobaczyłem, że jest jeszcze gorzej niż podejrzewałem... Praktycznie w każdym miejscu widocznym na ekranie były widoczne zielone paski/kreski. Zastanawiałem się wtedy co jest przyczyną tego i czy w ogóle można to naprawić/czy cokolwiek można z tym zrobić. Po chwili rozmyślania włączyłem GTA IV z ciekawości jak to będzie wyglądać w trakcie gry. Powiem krótko - tragicznie. Na każdej widocznej teksturze - czy to niebo, czy to nasza postać widoczne są zielone znaki, przez które praktycznie nie da się grać. Po chwili gry postanowiłem sprawdzić to na innej grze. Włączyłem pierwszą wersję GRID'a i powiem, że tego to już w ogóle nie da się opisać. Dzięki tym paskom/kreskom nie było widać nawet skrawka drogi z czym idzie wiadomość, że dana gra jest niegrywalna... I tu nachodzi się moje pytanie do WAS, mianowicie da się coś z tym zrobić, naprawić, czy cokolwiek zdziałać aby konsola chodziła jak należy? Czy może jest to już jej koniec i czas zainwestować w nowszy model? Sam już nie wiem co mam robić dlatego proszę o pomoc za którą z góry dziękuje ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. mlkgmk

mlkgmk Banned

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Sprawdz kabel video. I wrzuc fotke jak to wyglada.

Wysłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  4. Maniaczeq

Maniaczeq Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Knurów (śląsk)
    Kable są ok. Sprawdzałem na 3 różnych HDMI i na każdym było tak samo. Telewizor również jest ok, bowiem na monitorze z komputera sytuacja była taka sama.

Mój problem można porównać do efektów z filmu Matrix (te zielone paski). Myślę, że wiecie o co mi tu chodzi :)

5. fox3331

fox3331 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ja tez mialem slajdy z matrixa po podlaczeniu na rgb xboxa i po chwili matrixa obraz padal byl tylko dzwiek przelaczylem na hdmi i dziala sprobuj podlaczyc na chinche i sprawdz czy dziala to byl moj punkt serwisowy wiedzialem ze klocke dziala

Wysyłane z mojego HTC ChaCha A810e za pomocą Tapatalk 2

6. mlkgmk

mlkgmk Banned

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dokładnie może być to równei dobrze problem ze złączem HDMI. Spróbuj takim zwykłym kablem lub component i daj znaka.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum