1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Uszkodzona płyta - pomoc pilna !

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Szfeps, Wrzesień 30, 2013.

1. Szfeps

Szfeps Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    mam pecha.

Niestety porysowałem trochę za mocno płytę od GTA 5 - drugą do grania - resetuje się po intrze od nowa. Teraz pytanie, czy można ją naprawić ? Np. wysłać ją gdzieś do serwisu który się zajmuje regeneracją płyt ? (allegro) Czy jakiś inny sposób ?

Drugie pytanie..

Mam pliki na pendrive - działające, czy mogę je zgrać na jakąś płytę(prosiłbym o pomoc jaką jeśli można) i grać normalnie czekając na wysłaną do naprawy płytę ?

Prosiłbym o pilną pomoc.

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1110
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Płytę można zregenerować, ale różnie bywa z odczytem płyt regenerowanych przez XBOX'a ...
    Laser raczej ma problemy z odczytem takiej płyty ... niestety. ale możesz spróbować.

4. Szfeps

Szfeps Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czytałem że przeważnie się udaję... a jak z zgraniem plików gry z pendrive na inną płytę ?

konsola oryginał rzecz jasna

5. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Nie da się.Jedynie regeneracja.

6. Szfeps

Szfeps Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czytałem też o paście(jak z nią ? ) - wolałbym to zrobić samemu niż powierzać to komuś ;/

7. pocinas

pocinas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Południowo-Zachodnia Anglia
    Ja bym dał do Regeneracji, ale nie komuś tylko firmą które się tym zajmują. 2-gie Wyjscie, spróbować zainstalować 2-gą płytę na dysk, ewentualnie jeśli to możliwe pożyczyć od kogoś DVD2 sprawną, ją zainstalować na HDD, zaś z twojej porysowanej tylko mieć do uruchomienia.

8. Szfeps

Szfeps Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale przecież jak zainstaluję to i tak muszę mieć płytę do odpalenia.

9. xtomashx

xtomashx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Żadnej pasty. Znajdź w swoim mieście ew gdzieś wysyłkowo polecany serwis i tam oddaj płytę. Nie ma 100% szans na regenerację nawet najlepszym sprzętem jednak zawsze trzeba spróbować. Jeżeli nie są to głębokie rysy to powinno zadziałać.

10. Szfeps

Szfeps Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wczoraj przeczyściłem ją jeszcze i zadziałała - wyjąłem - odpaliłem, padła i potem znowu coś ruszyła i działała, więc regeneracja myślę że się powiedzie, a jakieś sprawdzone serwisy macie ?

Wczytywanie...

Poleć forum