Uszkodzona płyta - pomoc pilna !

Szfeps

Świeżak
Świeżak
Witam,
mam pecha.

Niestety porysowałem trochę za mocno płytę od GTA 5 - drugą do grania - resetuje się po intrze od nowa. Teraz pytanie, czy można ją naprawić ? Np. wysłać ją gdzieś do serwisu który się zajmuje regeneracją płyt ? (allegro) Czy jakiś inny sposób ?

Drugie pytanie..

Mam pliki na pendrive - działające, czy mogę je zgrać na jakąś płytę(prosiłbym o pomoc jaką jeśli można) i grać normalnie czekając na wysłaną do naprawy płytę ?

Prosiłbym o pilną pomoc.

Pozdrawiam.
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Płytę można zregenerować, ale różnie bywa z odczytem płyt regenerowanych przez XBOX'a ...
Laser raczej ma problemy z odczytem takiej płyty ... niestety. ale możesz spróbować.
 

Szfeps

Świeżak
Świeżak
Czytałem że przeważnie się udaję... a jak z zgraniem plików gry z pendrive na inną płytę ?

konsola oryginał rzecz jasna
 

TigraTeam

Banned
Czytałem że przeważnie się udaję... a jak z zgraniem plików gry z pendrive na inną płytę ?

konsola oryginał rzecz jasna
Nie da się.Jedynie regeneracja.
 

Szfeps

Świeżak
Świeżak
Czytałem też o paście(jak z nią ? ) - wolałbym to zrobić samemu niż powierzać to komuś ;/
 

pocinas

Użytkownik
Użytkownik
Ja bym dał do Regeneracji, ale nie komuś tylko firmą które się tym zajmują. 2-gie Wyjscie, spróbować zainstalować 2-gą płytę na dysk, ewentualnie jeśli to możliwe pożyczyć od kogoś DVD2 sprawną, ją zainstalować na HDD, zaś z twojej porysowanej tylko mieć do uruchomienia.
 

Szfeps

Świeżak
Świeżak
Ale przecież jak zainstaluję to i tak muszę mieć płytę do odpalenia.
 

xtomashx

Użytkownik
Użytkownik
Czytałem też o paście(jak z nią ? ) - wolałbym to zrobić samemu niż powierzać to komuś ;/
Żadnej pasty. Znajdź w swoim mieście ew gdzieś wysyłkowo polecany serwis i tam oddaj płytę. Nie ma 100% szans na regenerację nawet najlepszym sprzętem jednak zawsze trzeba spróbować. Jeżeli nie są to głębokie rysy to powinno zadziałać.
 

Szfeps

Świeżak
Świeżak
Wczoraj przeczyściłem ją jeszcze i zadziałała - wyjąłem - odpaliłem, padła i potem znowu coś ruszyła i działała, więc regeneracja myślę że się powiedzie, a jakieś sprawdzone serwisy macie ?
 

Do góry Bottom