1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Uszkodzona płytka

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Didox, Maj 20, 2012.

1. Didox

Didox Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!

Wprowadzenie:
    Otóż moja siostra ma X-Box'a 360 (po tym co tutaj czytałem należy dodać "fabryczny"). Ja się na tym ustrojstwie kompletnie nie znam. Ja działam na PC'tach w skali dość zaawansowanej więc od tej strony sobie poradzę jednakże...

Problem:
    Uszkodzeniu (poważnemu niestety) uległa oryginalna płyta.

Pytanie:
    Chciałem ściągnąć .iso z nie będę kradł wypalić i mieć spokój z tematem siostry. Ale jak zobaczyłem te bany, flashe, itd. to się trochu podłamałem. Więc:

JAK (i czy w ogóle się da) nagrać płytę by dziołszka mogła dalej grać? Oczywiście tuning Xbox'a to raczej nie wchodzi w grę (temat banów).

Pozdrawiam
    Didox

PS: Producenci prowadzą support takich przypadków? Niewielka opłata w zamian za wymianę nośnika?
    //Edit:
    Może ktoś polecić jakąś firmę która regeneruje płyty?

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Allegro, wypozyczalnie plyt itd. Tylko przerobiona konsola odczyta kopie nagraną.

4. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  5. maciejzklepar

maciejzklepar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Klepary, okolice Bydgoszczy
    No tak oprócz serwisów regeneracji płyt, a dodam że nie każda da się zregenerować bo bodajże wymieniają tylko warstwę wierzchnią płyty, rys głębokich chyba nie dają rady zregenerować, uszkodzonej płyty nie można wymienić bo wydawcy płyt mają konsumentów w głębokiej d, pod tym względem, płyty niestety nie można zregenerować w własnym zakresie i przegrać na inny nośnik, chyba że miał byś xbox przerobionego a osobiście nie polecam :) To by było chyba na tyle w związku z twoim pytaniem. Współczuje i pozdrawiam.

6. Didox

Didox Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuje za te wyczerpujące odpowiedzi, słowa otuchy i współczucia :)
    Jeśli temat nie zostanie zamknięty dam znać odnośnie rezultatów takowej regeneracji, koszcie i jeśli regulamin nie zabroni miejscu. (Odbiór na początku czerwca).

PS. Z racji tego że nigdy się tym nie interesowałem byłem w głębokim szoku odnośnie nieoryginalnych płyt na Xboxa (bany, crack'owanie napędu)... Czego to nie wymyślą by się nachapać.

7. WOKNAP

WOKNAP Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na tą chwile jest nikłe ryzyko dostania bana. Warto zrobić sobie przeróbkę.

8. Sliski125

Sliski125 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Kraków
    To się tyczy ogólnie wszystkiego ? Czy danej przeróbki. Na każdej można korzystać z neta czy tylko z LT+3.0 ? Poza tym jeżeli dziewucha nie korzysta z XBL (Xbox Live) To możesz przerobić konsole bez problemu bo gdy nie jest podłączona do sieci nic się z nią nie stanie, zresztą nawet jak będzie ban konsoli, to możesz grać na przeróbkach tyle ile ci się podoba, bana dostajesz tylko na XBL

Wczytywanie...

Poleć forum