1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Uszkodzone pliki zapisu

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Mathies, Luty 28, 2013.

1. Mathies

Mathies Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Taki komunikat pojawił mi się zaraz po 1.podłączeniu konsoli do live i zainstalowaniu aktualizacji do Gears of War 3. Nie mogę wczytać poszczególnych rozdziałów i nie pozostaje mi nic innego jak rozpoczęcie gry od nowa, a dodam że przeszedłem ponad połowę ;/ Jest jakiś sposób na odzyskanie savów ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. mrowa110

mrowa110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Co tak przeżywasz gra jest tak dobra że jeszcze nie raz będziesz ja przechodził od początku :)

4. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Niestety grę musisz zacząć od nowa, też miałem taką sytuację ale w Hitmanie Rozgrzeszenie gdzie w połowie gry save uległ uszkodzeniu i grę musiałem zacząć od początku :) ale gra była tak dobra że z przyjemnością zacząłem grać od nowa :)

Wczytywanie...

Poleć forum