1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

uszkodzone postepy w grach i profil

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez fleischer, Kwiecień 11, 2011.

1. fleischer

fleischer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    otoz porzyczylem od znajomego konsole,bo moja jest obecnie w naprawie.
    podlaczam wszystko tak jak nalezy.konsola domaga sie aktualizacji.
    po wszystkim moje sejwy i profil sa uszkodzone...domyslam sie ze wpadl ban,
    powinien go dostac wlasciciel xbox tyle ze on nie gra noline a mial przerobiony naped...
    co teraz?czy moge w jakis sposob odzyskac sejwy z dysku i moj profil?
    poza odzyskaniem tagu gracza na jego konsoli?

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    z tego mi sie wydaje na nie zbanowanej chyba powino sie dac. konsola zbanowana uszkadza je ale dzialaja chyba na innej nie zbanowanej albo cos trzeba jeszcze extra zrobic

4. fleischer

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    kamien spadl mi z serca,seywy nie byly uszkodzone a kumpel nie mial zbanowanej konsoli.
    nie wiem w jaki sposob ale uszkodzil mi sie tylko profil,wiec usunalem profil z dysku i odzyskalem tag gracza i wszystko juz mam...ufff:)

5. fleischer

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    wszystko wygladalo dobrze po odzyskaniu taku gracza,sejwy byly podpisane moim tagiem ale gdy probowalem odpalic gre,wyswietlil mi sie monit ze sejw jest uszkodzony i czy mam go usunac ale caly postep gry zostanie stracony.
    i co teraz?
    dajcie jakies wskazowki...

Wczytywanie...

Poleć forum