1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Uszkodzone złącze HDMI

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez MiQ, Listopad 11, 2009.

1. MiQ

MiQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam, dostałem od kuzyna konsolę, która posiada uszkodzone złącze HDMI na zwykłym AV konsola działa normalnie. Moje pytania:
    1. Co mogło się popsuć? (Jak mi opisywał to wyciągał kabel na przemian z tunerem telewizyjnym dość często)
    2. Ile taka konsola jest warta? Pełny zestaw to co daje MS do pudełka, falcon, przerobiony Lite-On, wersja Arcade.

Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. 12slonio12

12slonio12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    從遠處
    Z opisu używania wynika że prawdopodobnie masz uszkodzone mechanicznie gniazdo HDMI (odlutowało się od płyty lub jest uszkodzone samo gniazdo).

4. MiQ

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    A jak wygląda sprawa gdyby robił to przy działającej konsoli, po prostu odpinał na gorąco i przypinał kabel HDMI? Coś mi wspominał że czasami też tak robił.

5. 12slonio12

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    從遠處
    Teoretycznie złącze jest do tego przystosowane, ale mogłoby nastąpić jakieś mikro-przepięcie i wtedy mógłby paść jakiś scalak odpowiadający za transmisję sygnału poprzez HDMI.
    Jest to rozważanie czysto hipotetyczne ponieważ bez diagnostyki w serwisie nie można tego stwierdzić.

6. MiQ

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Naprawiac nie będę on ma już nowa konsolę a tą trzeba sprzedać opcjonalnie tak jak jest. Ile taka może być warta czy wystawić ja na licytację? dostanie jakieś 300zł chociaż?

7. 12slonio12

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    從遠處
    Jeżeli konsola jest niezbanowana i w komplecie tylko z tą usterką to myślę że te 300 zł a może nawet więcej powinno się dostać ale żeby się o tym przekonać to najlepiej na aukcję i już.

8. MiQ

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Tak też zrobię jutro konsola idzie na licytację. Dzięki za pomoc. Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum