1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Uszkodzony d-pad, pad od wersji slim

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez marko1005, Marzec 14, 2012.

1. marko1005

marko1005 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich, niedawno kupiłem używanego pada do Xboxa360 slim, wczoraj jednak uległ uszkodzeniu. Uszkodzenie polega na tym że d-pad "zaciął" się w pozycji dół, tak jak bym cały czas trzymał go wciśniętego. Usterka chyba mało spotykana bo na necie nic ciekawego na ten temat nie znalazłem.
    Co mogło ulec awarii?
    Czy jest jakiś sposób żeby to naprawić, nie jest to chyba coś skomplikowanego?

Jak zauważyłem pad był wcześniej rozkręcany, nie upadł mi ani nie działo sie z nim nic niepokojącego przed opisaną awarią.

Proszę o konkretne porady na temat tej usterki

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rainbowek

Rainbowek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Albo użyjesz siły i wypchniesz d-pad w górę albo rozkręcisz pad i zwyczajnie poluzujesz tego d-pada.

4. marko1005

marko1005 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli nie mogło zepsuć sie nic elektronicznego?

5. Wilk14

Wilk14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    Gdyby coś się zepsuło wyślij na gwarancję do M$.

Wczytywanie...

Poleć forum