1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Uszkodzony dysk twardy (chyba)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez nienarodzony, Luty 22, 2012.

1. nienarodzony

nienarodzony Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, jestem nowy na forum.

Odziedziczyłem ostatnio xboxa (ten starszy). Wyswietłał błąd 07 oraz wydawał dziwny dźwięk (coś podobnego do szlifierki).

Jako, że 07 wskazuje na dysk twardy, to rozebrałem x`a, a tu suprise: całkowicie luźno położony dysk twardy, okazało się, że to z niego ten odgłos.

Teraz moje dwa pytania:
    1.Czy aby na pewno dysk twardy jest uszkodzony?
    2.Jak ewentualnie przygotować nowy dysk twardy, aby ruszył w xboxie ? Widziałem, na forum sposób z softmodem, w którym podłącza się dysk twardy do pc`ta, a potem za pomocą jakiegoś live cd wgrywa na niego moda. Może to by pomogło?

Dodam, że nie znam przeszłości x`a, oraz nie wiem czy ma modyfikowany bios. Modchipa nie ma.

Z góry dziękuje za pomoc i mam nadzieję, że coś z tego będzie - chce z x`a zrobić komputer multimedialny na xbmc :D

PS: mam nadzieję, że nie dubluję pytania oraz, że w dobrym dziale :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. lukas1729

lukas1729 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zambrów
    1: podłącz do PC i sprawdzisz
    2: HDDHackr - tym programem , poczytaj w google

4. nienarodzony

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Poczytałem trochę o tym HDDHackr i mam wątpliwości czy nie jest on czasem dla X360, przypominam, że ja mam X1.

Na allegro są dostępne następujące modchipy:
    ORYGINALNY MODCHIP DUO X3 XBOX OKAZJA! DUAL BIOS!
    ORYGINALNY MODCHIP ALADDIN XT+2 XBOX NAJTANIEJ!

Teraz pytanie, czy jeśli zamontuje, któryś z tych dwóch to będę mógł z poziomu auto installera (puchaty) sformat ować w xboxie, obojętnie jaki dysk twardy i zainstalować dashboarda ?

5. nienarodzony

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy ktoś może mi pomóc? mój temat cały czas spada na parę następnych stron.

Wczytywanie...

Poleć forum