1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Uszkodzony kabel?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Fuks, Wrzesień 28, 2013.

1. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Hej mam taki problem, a mianowicie podczas jakiejś akcji w obojętnie jakiej grze znika mi obraz, a jak nic się nie dzieje to jest wszystko ok, gdy wyciągam kabel z monitora, lub konsoli i podłączam go jeszcze raz, to obraz powraca, ale jak znowu jest jakaś akcja to znika jest to bardzo irytujące i teraz nie wiem czy to wina kabla, który może być uszkodzony czy wejścia w konsoli w monitorze wszystko działa dobrze. Wie ktoś o co może chodzić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. xgrzesiox

xgrzesiox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tomaszów Lubelski
    Masz inny monitor żeby sprawdzić? Albo monitor, albo kabel, albo GPU.

Napisane z mojego Ace 2 za pomocą Tapatalk 4

4. wib3k

wib3k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Grodzisk Wielkopolski
    ja miałem tak samo :p u mnie był walnięty kabeł

5. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Jest to kabel VGA już na początku miałem z nim problemy z kolorami, ale ustało. Drugiego monitora nie mam jedynie mogę do TV podłączyć, ale przez HDMI.

Wczytywanie...

Poleć forum