1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Uszkodzony Liteon

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez acid1983, Październik 3, 2008.

1. acid1983

acid1983 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Uszkodziłem swoj napęd wkładając zle wtyczkę do zasilania :(. Z widoczych uszkodzeń połączyłem scieżkę od 3,3V. Posprawdzałem wszystkie układy i wydają sie sprawne jednak sterownik sie nie odzywa... Jakiś pomysł na wyciagnięcie dvd-key? Może chociaz na odpalenie konsoli do grania w demka :( ?? Help

Z gory dzięki pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. deffc0n

deffc0n Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    -==P0LAND==-
    Prawdopodobnie uszkodziles procek ale bez sprzetu ciezko zdalnie stwierdzic co jest nie tak.

Wczytywanie...

Poleć forum