1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Uszkodzony napęd samsung ms28

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Amoralez, Grudzień 15, 2010.

1. Amoralez

Amoralez Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    WItam. Opiszę na start dokładnie całą sytuację. Przyszła do mnie konsolka z rodem. Po godzince cieszyłem się już sprawną konsolką. Zabrałem się za flash napędu ms28. Wgrałem lt 1.0. Odpaliłem na testa gierkę - ok działa. Po chwili wyskoczyły 2 czerwone diody (zapomniałem o nowej paście). Tackę udało się wysunać, ale przycisk off od konsoli nie reagował. Odłączyłem zasilanie a tackę wsunąłem ręcznie. Nałożyłem pastę i podłączyłem jeszcze raz. Konsola działa wyśmienicie, niestety coś się zwiesiło w napędzie i nie reaguje wogóle na na przycisk eject ani w konsoli, ani podłączony od xecutera :/ Po wciśnięciu eject laser pojeździ po slajdach i na tym koniec. Rozkreciłem na części pierwsze, wyczyściłem i jeszcze raz dla pewności wgrałem soft. Dalej nic - jest na to jakaś rada ? Co się mogło uszkodzić ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    a czasem nie wlozyles wtyczki od zasilania odwrotnie? Sprawdz tez inny naped w swojej konsoli.

4. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    sprawdź też czujniki połozenia tacki w napędzie
    mogą być brudne lub zakurzone ,wtedy napęd świruje

ewentualnie wyczyść go [flash] i jeszcze raz wgraj Fw
    klucz oczywiscie masz...

5. Amoralez

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wtyczki oczywiście nie włożyłem ani drugą stroną ani za bardzo w lewo (brak ogranicznika w samsungu). Napęd wyczyszczony. Wgrałem ixtreme 1.61 ... 5 minut temu znowu lt 1.0 i nic. Klucz oczywiście posiadam. Nie istnieje jakiś soft naprawczy ? :)

6. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    a inny naped dziala? bo moze tez byc tak jak southbridge uwalony w konsoli.

7. Amoralez

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale tacka sie nie rusza czy jest w konsoli czy podłączona pod PC ! Gdy jest podłączona przez xcecutora i wciskam eject napęd też stoi. Także napewno jest to problem napędu a nie samej konsoli.

8. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    to albo krańcówki od wysuwania tacki ,jak pisałem
    albo uwalona elektronika - tylko wymiana PCB
    lub napędu cie czeka....

Wczytywanie...