1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Uszkodzony napęd.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez TheBizzy, Czerwiec 2, 2013.

1. TheBizzy

TheBizzy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam wszystkich,

to mój pierwszy post. Na wstępie zaznaczam, że żaden ze mnie konsolowiec. W temacie Xbox'a 360 jest praktycznie kompletnie zielony. Konsolę mam od jakichś 2 tygodni. Dostałem ją od kuzyna, którzy przestał już z niej korzystać (tak więc jest to konsola używana, do tego sam kuzyn również zakupił ją jako konsolę używaną). Do konsoli w prezencie dostałem również jedną grę (Assassin's Creed II), jest jednak pewien problem i wydaje mi się, że powoduje go napęd. W trakcie gry napęd znacznie przyśpiesza i "dławi" się. W tych momentach właśnie cut-scenki zacinają się (do tego spóźniają się dźwięki dialogów), a w trakcie samej rozgrywki gra co jakiś czas zatrzymuje się w miejscu. Zauważyć wtedy można jak w oddali doczytują się dalsze fragmenty mapy. Dopiero, gdy już się pojawią, mogę ruszać dalej. Podejrzewam napęd, gdyż dla testu ściągnąłem kilka dem na pendrive`a (konsola nie ma żadnego dysku) i działają bez problemu.

Rozkręciłem konsolę, rozkręciłem napęd. Wyczyściłem wszystko z kurzu sprężonym powietrzem (choć to chyba niewystarczające dla lasera, o ile o niego tutaj chodzi), złożyłem, jednak nic to nie dało. Konsola jest dość stara. To fat z 2008 roku z napędem Philips Lite-on DG-16D2S.

I jeszcze jedna informacja - gdy kuzyn korzystał jeszcze z konsoli, nie pamiętam ja czy on sam, żeby były z nią jakiekolwiek problemy (poza jednym - czasami napęd nie chciał się otwierać, ale gdy się już otworzył i zamknął z płytą wszystko było OK). Gry działały płynnie, ale potem kuzyn przestał z niej korzystać i - no właśnie - wyniósł na strych, leżała tam i się kurzyła.

Macie jakieś pomysły?

2. Lotnik421 Xbox One

3. speedi93

speedi93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jelenia Góra/Jeżów Sudecki
    Sprawdź inne gry z płyty czy też się wieszają. Jak tak to laser do wymiany.

EDIT:
    Albo można go jeszcze spróbować podkręcić ;)

4. TheBizzy

TheBizzy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Będzie ciężko, bo mam tylko jedną. :p

5. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Sprawdż na innej płycie bo ta może być porysowana

6. TheBizzy

TheBizzy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Niestety nie mam żadnych innych tytułów.

7. speedi93

speedi93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jelenia Góra/Jeżów Sudecki
    a nie masz od kogo pożyczyć?

Wczytywanie...

Poleć forum