1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Uszkodzony Pad (Naprawa)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez rooni126, Wrzesień 10, 2011.

1. rooni126

rooni126 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam pewien problem kupiłem na allegro xboxa z wszystkim widocznie koleś chciał oszczędzić i dał mi uszkodzonego przewodowego pada.Napisałem mu co i jak,napisał mi żebym mu go odesłał a on go wymieni ale jest teraz na urlopie i to wszystko trwało będzie z 2 tyg.W padzie problem był taki by działał musiałem poruszać ta gumką od kabla przy padzie co uniemożliwiało grę,postanowiłem więc go rozkręcić (wiem że źle zrobiłem) i zobaczyć co i jak.Niestety po złożeniu go nie działał już nic i co może być tego przyczyną,czy idzie to naprawić? Dodam jeszcze że nie wiem czy wszystkie części znalazłem bo zachodzę w głowę jak świeciła się ta ikona xboxa zielona po środku skoro tam jest tylko plastik i gumka pod to.Jeżeli ktoś wie czy idzie to naprawić to proszę o odpowiedź.Części jakie znalazłem to przyciski plastikowe i gumki pod to

2. Lotnik421 Xbox One

3. Krzysiekx27

Krzysiekx27 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    tam pod przyciskiem nie ma żadnej diody czy czegoś takiego więc nic nie zgubiłeś. jeśli chodzi o kabel to myślę ze lutowanie wystarczy

Wczytywanie...

Poleć forum