1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Uszkodzony pad

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Mkbewe, Styczeń 3, 2016.

1. Mkbewe

Mkbewe Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lublin
    Mam pada od X1 w którym coś jest skopane. Mianowicie, jednego dnia działa normalnie, a kolejnego potrafią mu się jednocześnie wcisnąć LT i RT. Mogę sobie nimi machać, a i tak pokazuję, że cały czas są wciśnięte do oporu (sprawdzałem w panelu sterowania na kompie). Wyłączanie włączanie nie pomaga. Mechanicznie wydają się w porządku, nie jest zużyty. Miał może ktoś podobny problem, jest to naprawialne, czy nie warto sobie zawracać głowy i lepiej od razu kupić nowego. Dodam, że nie mam gwarancji

2. Lotnik421 Xbox One

3. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Skąd tego pada masz ?

4. fajfik

fajfik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Na początku zaktualizuj oprogramowanie pada...jeśli nie pomoże...wyślij pada kurierem do naprawy

Wczytywanie...

Poleć forum