1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Uszkodzony pendrive?

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez bankajos, Maj 30, 2013.

1. bankajos

bankajos Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zielona Góra
    Witam. Dzis rano chcialem odpalic sobie konsole i natknolem sie na dosc nietypowy problem. Jako pamięc masową mam odt. Mp3. po odpaleniu konsoli mp3 nie reaguje(wyskakuje tylko klepsydra zamiast połączenia mniedzy urządzeniem a konsolą). Po podł. do komputera jest dokladnie to samo. System nie widzi mp3. a na wysw. pali sie tylko klepsydra. Czy da się cos zrobic? Iz bardzo szkoda mi save'ów.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Miałem podobnie formata jakoś zrobiłem to się pojemność zmiejszyła z 1gb do 2mb czyli raczej do wymiany. Ale poprobuj w różnych programów do odzysku danych.

4. bankajos

bankajos Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zielona Góra
    Nie rozumiesz chyba... Mi wgl nie czyta. Ani w PC ani w Xboxie. na wyswietlaczu mp3 pali sie klepsydra i tyle. przy kompie slychac dzwięk podł. urządzenia ale nie wyswietla go w M. Komputerze.

5. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Czytałem, przeformatowałem usb w programie jakimś w xie po zabiegu 2mb wykryl z 1gb. Pamiec mi też tak padla bo była podłaczona do xa 2tyg i niegrałem i właczam i podobnie co ty miałeś ani xbox ani pc(usb u mnie już leży w szufladzie nie dało się nic zrobić).
    ps. też nie wykrywał xbox coś czytał.... a nie używałem go 2tyg i padł bez powodu.

6. bankajos

bankajos Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zielona Góra
    A nieda sie jakos odratowac saveów?. Szkoda mi troche bo bylo ich dosyc sporo.

7. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Na przyszłość nie używaj jako pamięci masowej odtwarzacza mp3. Już lepiej użyć gołego pendriva. Z tym już raczej nic nie zrobisz.

8. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Raczej jesteś w plecy polecam używanie hdd, lub czasami zrobić sobie kopie z usb.

Wczytywanie...

Poleć forum