1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Uszkodzony plik zapisu assassin's creed 2 pl

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez gander84, Styczeń 7, 2012.

1. gander84

gander84 Guest

Witam mam problem z savami do assassina gralem na innej konsoli i na moim dysku i cos sieporobilo zprofilem. Profil juz odzyskalem i jest ok ale w assassinie wyskakuje mi komunikat ze uszkodzony plik zapisu gry. Spedzilem juz ze 20 h nad ta gra i nie chce mi sie grac od poczatku. Cz da sie to jakos udzyskac odflagowac jakims programem jak z profilem bylo czy moze da sie wgrac jakies inne savy. Mam sekwencje dna 6. Pomoze ktos?? Prosze bo znowu bede 20 h gral zeby na 0 wyjsc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Użyj mojego tutka do wgrywania save, z tym, że wyciągnij ten uszkodzony save i traktuj go jako ściągnięty. Jak coś to PW.

Wczytywanie...

Poleć forum