1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Uszkodzony profil gracza

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Kondziu360, Sierpień 25, 2009.

1. Kondziu360

Kondziu360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Grałem dziś w batmana. Pograłem pograłem potem wyłączyłem konsole.
    Po paru godzinach wróciłem do domu i uruchomiłem znowu tą samą gre ( czyli batmana). Pojawił mi sie napis że save jest uszkodzony. Niewiem dlaczego ponieważ wyłączyłem konsole gdy gra sie nie zapisywała - tego jestem pewien.

Wyszedłem do dasha i włączyłem ustawienia > pamięc. W batmanie jest tylko save mojego brata na jego profilu gracza.
    Wszedłem ustawienia> pamiec> profile. Wyskoczyło mi że profil brata jest OK natomiast moj jest uszkodzony. Wyjełem karte pamieci, wsadziłem ponownie i teraz obydwa profile są OK natomiast mój save dalej jest uszkodzony. Trudno. Bede grał od nowa. Ale o co chodziło z tym uszkodzonym profilem? :confused:
    Pojawiło sie to tylko raz. Teraz wchodze wychodze i wszysto z profilem jest OK...
    Jestem pewien że odkąd wyszedłem konsola nie była włączona. Brat mi na pewno nic nie poprzestawiał...

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Czasem może się tak zdarzyć samo z siebie lub pamięć uszkodzona.

4. nemek

nemek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Katowice
    wysoka temperatura moze skasowac pliki
    czasami znikaja z dysku pojedyncze pliki ... z kart pamieci fotki i tak dalej
    od ciepla i jakichs drobnych awarii

5. Kondziu360

Kondziu360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Na lato wyciągnełem ''dmuchawe'' która chłodzi konsole (a przynajmniej obudowe) więc to raczej nie od ciepła. Nie jest to byle wiatrak ze sklepu tylko duża dmuchawa...
    Trudno bede musiał grać od nowa...

6. oranos7

oranos7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witajcie, mam problem z profilem. Profil był na konsoli która została zbanowana. Działa na niej bezproblemowo, ale po probie podłączenia dysku do nowej konsoli wyskakuje komunikat "Profil uszkodzony". Czy da rade przenieść go na pendrive i na komputerze naprawić ?? Drugie pytanie czy taka naprawa profilu nie pociągnie za soba bana na xbox live??

Wczytywanie...

Poleć forum